Podologia HELP

ul. Niklewicza 1 lok. 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

Gdzie najlepiej wyleczyć stopy?

Mieszkańcy zachodnich dzielnic Poznania i okolic mogą zrobić to w nowoczesnym gabinecie podologicznym w Tarnowie Podgórnym. Tam czeka na nich profesjonalny zespół podologów z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowany nie tylko w leczeniu schorzeń stóp, ale także wykonywaniu profesjonalnych wkładek ortopedycznych.

W ofercie gabinetu Podologia Help można znaleźć szeroki zakres specjalistycznych usług. Obejmuje on przede wszystkim diagnozę problemu oraz zalecenie i przeprowadzenie skutecznych terapii.

Specjaliści zajmują się leczeniem m.in.: kurzajek, wrastających paznokci, modzeli, odcisków, pękających pięt, stopą cukrzycową, nadpotliwością bądź suchością stóp.

Gabinety wyposażone są w najnowcześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Do leczenia chorób płytki paznokciowej ( m.in. grzybica, łuszczyca) wykorzystywane są najwcześniejsze lasery medyczne.

W Podologia HELP wykonuje się również innowacyjne zabiegi mające na celu trwałe usunięcie problemu wrastajacych paznokci tj. plastykę wałów okołopaznokciowych oraz usunięcie egzostozy.

Specjalisci Podologia HELP przygotowują indywidualnie dopasowane ortezy odciążające. Usługi gabinetu adresowane są zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są na najnowoczesniejszym sprzęcie!

Co więcej, w gabinetach Podologia Help wykorzystywane są jedynie starannie wyselekcjonowane kosmetyki oraz preparaty lecznicze.

Zatrudnieni tu specjaliści zawsze dbają o to, aby spełniać najsurowsze standardy medyczne i wykorzystują jedynie wysterylizowane narzędzia oraz akcesoria jednorazowe.

Gabinet Podologia Help w Tarnowie Podgórnym zlokalizowany jest przy ul. ks. Czesława Niklewicza 1 lok. 15.

Kolejna filia położona jest w Poznaniu – na os. Wichrowe Wzgórze 124a (Winogrady). Tuż przy budynku znajduje się parking.

Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.