Podo-gabi.net

Urszulańska 3, 33-100 Tarnów (w bramie po lewej stronie)

Zadbane stopy to coś więcej niż estetyczny wygląd. To również kwestia zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszak od dobrej kondycji stóp zależy zachowanie sprawności fizycznej na długo. Gabinet Podo-gabi.net powstał z myślą o wszystkich tych, którym zależy na zdrowiu stóp i układu ruchu. Wykwalifikowana kadra kompleksowo zajmie się kondycją Waszych stóp. Oceni ich ogólny stan. Właściwie zdiagnozuje problemy (nawet te uporczywe, z którymi borykacie się od dawna) i wykona szereg specjalistycznych zabiegów, zapewniając Wam maksimum bezpieczeństwa i skuteczności.

W gabinecie przeprowadzane są różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze m.in. prostowanie paznokci metodą Arkady, klamry Frezera na wrastające paznokcie, usuwanie odcisków i kurzajek, higiena stopy cukrzycowej, dezynfekcja butów przy użyciu urządzenia Klenz.

Podolodzy gabinetu mają szeroką wiedzę interdyscyplinarną. W trosce o Wasz komfort pomogą dobrać odpowiednie obuwie i właściwą codzienną pielęgnację stóp. Gdy konieczna jest szeroka diagnostyka współpracują z innymi specjalistami medycyny. Dzięki temu możliwe jest wykrycie właściwego źródła problemów i jego eliminacja.

W gabinecie istnieje możliwość zakupu specjalistycznych preparatów do pielęgnacji stóp.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.