PMSTUDIO Marta Poniatowska

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 lokal 16a , 15-111 Białystok (I piętko przy centrum medycznym REVITA i LUX MED)

" oczy zwierciadłem duszy... OCULUS SNIMI INDEX "
♥ Rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu ♥
Stylizacja rzęs jest naszą pasją od lat… dołącz i Ty do grona naszych zadowolonych klientów.

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi STYLIZACJI RZĘS, MICROLBLADING, MAKIJAŻ PERMANENTNY i OKAZJONALNY? W PMSTUDIO zajmuje się tym prawdziwa specjalistka w tych dziedzinach – Marta Poniatowska i jej niezwykle zdolny zespół. PMSTUDIO TEEM to doświadczone stylistki i linergistki z niebywałym wyczuciem stylu. Doskonałe rezultaty przeprowadzanych stylizacji zapewniły studiu szerokie grono zadowolonych Klientek. PMSTUDIO TEEM niezwykle indywidualnie podchodzi do każdego Klienta gdyż każda z Pań ma inne wymagania, oczekiwania oraz pomysł na swój „LOOK”. Dzięki autorskim metodom aplikacji rzęsy zespół PMSTUDIO potrafi wyczarować wszystko czego Klientka sobie wymarzy. Wykonane stylizacje rzęs prezentują się naprawdę lekko i efektownie lub niezwykle wyraziście i spektakularnie (w zależności od potrzeb Klienta).

Spod ręki INSTRUKTORKI Marty Poniatowskiej wychodzą niezwykle wyszkolone kursantki.

”KURSY PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS są adresowane do wszystkich, którzy pod okiem specjalistów chcą nauczyć się jak fachowo przedłużać rzęsy. Prowadzimy szkolenia ze wszystkich metod stylizacji. Organizujemy kursy INDYWIDUALNE i GRUPOWE . Na naszych szkoleniach podchodzimy do kursantek bardzo indywidualnie. Nie uczymy ich tylko gotowych schematów a pokazujemy jak Tworzyć swoją własną markę. Nie powielamy wciąż tego samego szablonu u każdej klientki gdyż jest dziś tego pełno na rynku. Chcemy aby nasze uczennice mogły się wyróżniać na tle innych stylistek, mieć indywidualne podejściem i styl. Sukcesem jest stworzyć coś indywidualnego, odkryć w każdej kursantce jej największy potencjał i poprowadzić ją w tym właśnie kierunku.”
– Instruktor PMSTUDIO Marta Poniatowska.

Linergistka Marta Poniatowska codziennie tworzy też pięknie zarysowane i podkreślone brwi, które prezentują się naprawdę naturalnie. MICROBLADING - makijaż permanentny włosków pozwala także przywrócić piękne brwi osobom cierpiącym na choroby onkologiczne. To również doskonałe rozwiązanie dla Pań, które mają przerzedzone brwi lub nie są zadowolone z ich kształtu. Marta efektownie ozdabia też oczy za pomocą dekoracyjnych kresek oraz podkreśla usta.

Stylizacja rzęs , MICROBLADING, makijaż permanentny i okazjonalny to usługi adresowane do kobiet, które cenią swój czas i urodę. Dzięki nim można wyglądać perfekcyjnie o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności nakładania kolorowych kosmetyków!

Wszystkie usługi

5.0
117 opinii

Opinie

 • AG
  5.0

  Jak zwykle REWELACJA :)

 • MA
  5.0

  Natalia robi piękne rzęsy, polecam.

 • IZ
  5.0

  Bardzo ładna stylizacja. wysoka jakość świadczonych usług.

 • MA
  5.0

  Przemiła atmosfera :) Pani Natalia potrafi świetnie i estetycznie dopasować rzęski do oka :)

 • AN
  5.0

  Rzęski cudowne, uwielbiam kiedy mogę chodzić bez makijażu i czuć się swobodnie, a to dzięki PM Studio :)

Zespół

Employee default
Marta Poniatowska
Employee default
MAKIJAŻ PERMANENTNY Marta Poniatowska
Employee default
Natalia
Employee default
MAKE UP
Employee default
Justyna
Employee default
PMSTUDIO

Udogodnienia

 • Parking

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.