Platina

Powstańców 10a, 41-400 Mysłowice (za salonem fryzjerskim)

Wyobraź sobie pokój pachnący rozmarynem, rozpływający się w półmroku dyskretnego światła, z hipnotyzującą muzyką w tle. Kładziesz się na kozetce, zamykasz oczy i pozwalasz, aby nasze specjalistki zapewniły Ci najlepszy relaks. Od czasu do czasu zasługujesz na trochę piękna, a u nas znajdziesz zabiegi na ciało, twarz, masaże i coś, co jest Sekretem Szefowej.

Jeżeli zmagasz się z uciążliwą tkanką tłuszczową, urządzenia Body Space pomogą Ci się jej pozbyć. Pot, który wylejesz podczas ćwiczeń i zmęczenie zapewnią Ci dobry nastrój na kolejne godziny - bo wiesz, że walczysz i wiesz, że w Platinie masz zawsze wsparcie.

Oferujemy Ci szereg zabiegów upiększających, oraz solarium, które zapewni optymalną na letnią porę opaleniznę i paznokcie hybrydowe, o które nie będziesz musiała się martwić podczas zmywania naczyń.

Platina to miejsce, w którym witają Cię uśmiechnięte twarze i proponują aromatyczną herbatę. Tu nie przychodzi się jak do salonu piękności a jak do przyjaciółki. A wychodzi się zawsze z uśmiechem i wraca.

Zapraszamy!

BODYSPACE

ZABIEGI NA CIAŁO

SOLARIUM

KOSMETYKA

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.