Pink Wax Studio Depilacji Woskiem - Opinie

Lipowa 14/18, 20-024 Lublin
5.0
10 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Z czystym sumieniem polecam. Byłam w kilku miejscach na depilacji ale Pink Wax jest najlepsze. Szybko sprawnie, bezboleśnie

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z depilacji woskiem. Bardzo miła i pomocna obsługa:) Sprawna i szybka depilacja dała rewelacyjne efekty. Salon bardzo zadbany. Profesjonalne podejście do tematu oraz możliwy zakup kosmetyków polecanych przez kosmetyczkę. Polecam:)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo mila i profesjonalna obsługa! Depilacja brazylijska praktycznie bezbolesna. A bardzo kontaktowa Pani wykonująca zabieg tak zajmowała rozmowa ze zdziwiłam się ze to już koniec. Na pewno wrócę nie raz!

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsluga, profesionalne podejscie do tematu. Pani Karolina jest bardzo kontaktową osobą, przy której nie zwraca sie w ogóle uwagi na ból. Była to moja pierwsza depilacja, ktorej się obawialam ale wszystko było na plus ;) polecam!!!

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Szybko, sprawnie, miło no i co najważniejsze bezboleśnie! Ciężko było mi się przekonać przez wcześniejsze bardzo mało przyjemne depilacje, ale było warto

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Estetyczny, bardzo czysty salon. Pełna dyskrecja i intymność zabiegu. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, z dużą znajomością temat. Pani Karolina zna się na swojej pracy. W końcu znalazłam salon gdzie wykonano mi szybko i prawie bezbolesnie bikini brazylijskie. Polecam i na pewno wrócę, warto ! :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Super salon, depilacja przebiega naprawdę szybko i sprawnie, dzięki temu cały zabieg jest praktycznie bezbolesny. Wpadniesz i w krótkim czasie jesteś dokładnie wydepilowana/y, polecam wszystkim, którym szkoda czasu na długą depilację ;)

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo szybka i profesjonalna obsługa , do tego przemiła Pani wykonująca zabieg.Depilacja woskiem ,którą wykonywałam nigdy nie przebiegła tak sprawnie i bezboleśnie jak w PINK WAX :-) na pewno tu wrócę.

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  SALON SPEŁNIŁ MOJE WYMAGANIA W 100 %, BYŁO SZYBKO , WYGODNIE, BEZBOLEŚNIE I DO TEGO BARDZO MIŁE I UPRZEJME KOSMETYCZKI. TESTOWAŁAM WIELE SALONÓW W LUBLINIE I UWAŻAM ZE TEN NAJBARDZIEJ PROFESJONALNY :)

 • BL
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalnie, szybko i przystępne ceny! Miła obsługa i ładny salon. Korzystałem z tego wosku plastycznego bo mniej boli i rzeczywiście było dobrze. Sam zabieg trwał niedługo a kosmetyczka poleciała mi kosmetyk łagodzący podrażnienie i pomogło szybko. Polecam !