Przejdź do głównej zawartości

Pink Studio

Szymanowskiego 5, 22-100 Chełm (za piekarnią Grela)

W Pink Studio można skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych przez doświadczone i utalentowane kosmetyczki oraz lingeristki. Szerokie grono zadowolonych klientek jest najlepszym potwierdzeniem ich wyjątkowych umiejętności. Co ważne, w Pink Studio panuje przyjazna, rodzinna atmosfera. Pracujące tu stylistki z przyjemnością doradzają klientom i potrafią sprawić, że w czasie zabiegów można zapomnieć o problemach i zwyczajnie odpocząć od stresu i męczącej codzienności.

Marzysz o pięknych brwiach? W Pink Studio wykonywane są one metodą piórkową (microblanding). To wyjątkowa technika makijażu permanentnego, w której każdy z włosków wyrysowywany jest z osobna. Dzięki temu można uzyskać naprawdę efektowny i naturalny rezultat. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają dość przerzedzonych i cienkich brwi. W ofercie salonu można znaleźć także profesjonalną stylizację paznokci u dłoni i stóp (polecamy ozdabianie płytki artystycznymi motywami), przedłużanie rzęs wieloma metodami oraz różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, w tym depilacja i opalanie w solarium.

Pink Studio zlokalizowane jest w Chełmie przy ul. Szymanowskiego 5. Klienci mogą zaparkować samochody na ogólnodostępnym parkingu przed budynkiem. Osoby czekające na zabieg mogą korzystać z darmowego dostępu do Internetu. Wybierz się do Pink Studio! Odmień swój wygląd i poczuj się naprawdę atrakcyjna!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa