Pierwsze Piętro Kosmetyka

Lipowa 15/17, 90-743 Łódź (Dojazd od ulicy Zielonej lub Więckowskiego)

Męczy Cię sztampowe traktowanie w salonie kosmetycznym? Postaw na nową jakość usług kosmetycznych, wybierając ofertę Pierwszego Piętra. Przyjdź, rozgość się, daj się porwać miłej i przyjaznej atmosferze i podaruj sobie wyjątkowe chwile relaksu.

Nasi urodowi specjaliści zadbają o całą resztę. Z troską i zaangażowaniem zaopiekują się Twoim obliczem i nadadzą Twojemu życiu nowy wymiar. Przygotują przepiękne i efektowne stylizacje paznokci i rzęs, które uatrakcyjnią Twój wygląd i wyróżnią Cię z tłumu. Skonsultują Twoje kosmetyczne wątpliwości i pomogą dobrać właściwe metody pielęgnacji. Zatroszczą się o Ciebie w ważnych chwilach Twojego życia i z przyjemnością będą towarzyszyć Ci w przygotowaniach do życiowych uroczystości. Podkreślą Twoją atrakcyjność i rozbudzą uśpioną kobiecość.

Ofertę naszego gabinetu opieramy o usługi z najwyższej półki. Możesz mieć do nas pełne zaufanie. Wiedza, umiejętności, profesjonalizm obsługi i koncentracja na detalach to nasze niewątpliwe atuty. Pracujemy na najlepszych kosmetykach i najnowszym sprzęcie. Przykładamy szczególną uwagę do kwestii Twojego zdrowia i bezpieczeństwa i nie zadowalają nas półśrodki. Nasze spotkanie owocuje Twoją pełną satysfakcją, która z kolei dla nas jest niewyczerpanym źródłem energii do działania i dalszej pracy.
Zapraszamy do Łodzi, na ul. Lipową 15/17. Honorujemy karty płatnicze.

Wszystkie usługi

5.0
84 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  Manicure + Baza proteinowa + hybryda

  NIEKTÓRZY ( ? ) się zastanawiają kiedy skończy się mój BEZSPORNY ,,komentarzowy" talent twórczy ....wobec bezspornie NAJLEPSZEJ ANI ( a zapewniam .... nie jest on bez wątpienia ...li tyko wybiórczy ). A zatem TYM NIEKTÓRYM uprzejmie komunikuję ,iż z pisania w przedmiocie PROFESJONALIZMU ANI ( z uwagi na RODO - ANI W.) - póki co nie zrezygnuję.

 • DO
  5.0
  manicure + kolor

  Jak zwykle zabiegi przeprowadzone bez najmniejszych zastrzeżeń.

 • NA
  5.0
  wosk całe nogi

  ANIA JEST PRZESYMPATYCZNA I BARDZO PROFESJONALNA, POLECAM GORĄCO !!!

 • MA
  5.0
  uzupełnienie paznokci, pedicure + lakier hybrydowy

  ŹLE **** FATALNIE **** OKROPNIE***** manicure i pedicure zostały wykonane - tak mogłabym napisać co najwyżej o konkurencyjnym dla PIERWSZEGO PIĘTRA kosmetycznym salonie ............. (a zresztą nie - bo i po co).
  Team ANIA & NASTKA każdą konkurencję po prostu wymiata ......ICH wykonanie manicure i pedicure - to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!

 • MA
  5.0
  Naprawa 1 paznokcia

  Już mi weny ,,twórczej" brakuje , (choć intelekt staram się uruchamiać nieustannie,) by JAK ZAWSZE napisać prawdziwie o NASZEJ ( ,,wspólnej" dla stałych klientek) CUDOWNEJ ANNIE. By wychwalić JEJ niezmienne i ponadstandardowe do nas klientek podejście i podkreślić Jej mistrzowski zmysł estetyczny .....tak by nie ,,wpaść w ton pisarski - zbyt liryczny. I stwierdzam, że słownik jest w tym aspekcie jest zbyt ubogi i bogactwem nas swym nie rozpieszcza.... pomijając fakt, że daleko mi do miana pisarskiego wieszcza.

Zespół

Employee default
Anastazja Różańska
Data
Anna Werowska

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.