Pierwsze Piętro Kosmetyka

Lipowa 15/17, 90-743 Łódź (Dojazd od ulicy Zielonej lub Więckowskiego)

Męczy Cię sztampowe traktowanie w salonie kosmetycznym? Postaw na nową jakość usług kosmetycznych, wybierając ofertę Pierwszego Piętra. Przyjdź, rozgość się, daj się porwać miłej i przyjaznej atmosferze i podaruj sobie wyjątkowe chwile relaksu.

Nasi urodowi specjaliści zadbają o całą resztę. Z troską i zaangażowaniem zaopiekują się Twoim obliczem i nadadzą Twojemu życiu nowy wymiar. Przygotują przepiękne i efektowne stylizacje paznokci i rzęs, które uatrakcyjnią Twój wygląd i wyróżnią Cię z tłumu. Skonsultują Twoje kosmetyczne wątpliwości i pomogą dobrać właściwe metody pielęgnacji. Zatroszczą się o Ciebie w ważnych chwilach Twojego życia i z przyjemnością będą towarzyszyć Ci w przygotowaniach do życiowych uroczystości. Podkreślą Twoją atrakcyjność i rozbudzą uśpioną kobiecość.

Ofertę naszego gabinetu opieramy o usługi z najwyższej półki. Możesz mieć do nas pełne zaufanie. Wiedza, umiejętności, profesjonalizm obsługi i koncentracja na detalach to nasze niewątpliwe atuty. Pracujemy na najlepszych kosmetykach i najnowszym sprzęcie. Przykładamy szczególną uwagę do kwestii Twojego zdrowia i bezpieczeństwa i nie zadowalają nas półśrodki. Nasze spotkanie owocuje Twoją pełną satysfakcją, która z kolei dla nas jest niewyczerpanym źródłem energii do działania i dalszej pracy.
Zapraszamy do Łodzi, na ul. Lipową 15/17. Honorujemy karty płatnicze.

Wszystkie usługi

5.0
96 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  uzupełnienie paznokci

  Wiem, że pisanie o ANI li tylko pozytywów - może wydawać się nudne.... ale NIE MOŻNA inaczej....skoro moje paznokcie są ( po wizycie u ANI) po prostu cudne !!!!!!

 • LI
  5.0
  pedicure + lakier hybrydowy

  Jak zawsze perfekcja w maniciurze😀

 • IW
  5.0
  pedicure + lakier hybrydowy

  Bardzo miła i profesjonalna wizyta, świetnie doradzony kolor, niestety dowiedziałam się też ile kalorii ma zupa RAMEN - nie chciałam wiedzieć!!! :-)

 • MA
  5.0
  Manicure + Baza proteinowa + hybryda

  NIEKTÓRZY ( ? ) się zastanawiają kiedy skończy się mój BEZSPORNY ,,komentarzowy" talent twórczy ....wobec bezspornie NAJLEPSZEJ ANI ( a zapewniam .... nie jest on bez wątpienia ...li tyko wybiórczy ). A zatem TYM NIEKTÓRYM uprzejmie komunikuję ,iż z pisania w przedmiocie PROFESJONALIZMU ANI ( z uwagi na RODO - ANI W.) - póki co nie zrezygnuję.

 • DO
  5.0
  manicure + kolor

  Jak zwykle zabiegi przeprowadzone bez najmniejszych zastrzeżeń.

Zespół

Employee default
Anastazja Różańska
Data
Anna Werowska
kosmetyka

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.