Pięknoteka

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa (Mokotów (osiedle Hubertus))

Pięknoteka nie jest zwykłym salonem urody. To doskonałe połączenie gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Dzięki całościowemu podejściu do każdego klienta, efekty wykonanych zabiegów są widoczne praktycznie natychmiast, a ponadto wyjątkowo bezpieczne. Personel salonu to prawdziwi eksperci w dziedzinie kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, podologii, dietetyki, a także stylizacji i wizażu.

Stosujemy najnowsze zdobyczne naukowe w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Priorytetem jest sterylność - bardzo rygorystycznie przestrzegamy zasad higieny. Stosujemy preparaty i narzędzia tylko najwyższej jakości.

Do salonu Pięknoteka zapraszamy zarówno panie, jak i panów. Przed zabiegiem zachęcamy do bezpłatnej konsultacji, podczas której kosmetolog lub lekarz oceni stan skóry i zaproponuje specjalnie opracowany program pielęgnacyjny, który najlepiej poprawi urodę oraz zdrowie skóry czy włosów. Mamy też specjalne programy dla pań w ciąży i po porodzie. Każdy pan też znajdzie coś dla siebie.

Wśród nowości polecamy liporadiologię, która w błyskawiczny sposób poprawi sylwetkę i wymodeluje owal twarzy. Ten zabieg to świetna alternatywa dla liposukcji i liftingu.

Pięknoteka to nie tylko metamorfoza zewnętrzna. To również znakomity relaks i odprężenie. Kilka godzin spędzonych w luksusowych warunkach pod opieką fachowców sprawia, że życie staje się piękniejsze. Częste interesujące promocje i rabaty wręcz zachęcają do skorzystania z usług tej wyjątkowej placówki.

Wszystkie usługi

5.0
318 opinii

Opinie

 • A
  5.0

  Bardzo profesjonalnie

 • MO
  5.0

  Bardzo profesjonalny serwis ze strony pani Agnieszki. Udogodnieniem bylby dzwonek u drzwi gabinetu, ktory pozwalaby jej spokojniej kontynuowac pracę.

 • AG
  5.0

  Pani Agnieszka kreatywnie podeszła do sprawy proponując nieduża ale znaczącą zmianę kształtu brwi, jestem b.zadowolona 🙂

 • AG
  5.0

  Bardzo rzetelnie i dobrze wykonany pedicure, dzk 🙂

 • AG
  5.0

  Bardzo dobrze wykonany zabieg

Zespół

Data
Iwona Alchimowicz-właściciel
Ania zabieg
Anna - Kosmetyczka
Data
Agnieszka - Kosmetyczka
Employee default
Paulina - Kosmetolog
Employee default
Weronika - Stylistka Paznokci
Data
dr Wiesław Śliwowski

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.