Pięknoteka

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa

Pięknoteka nie jest zwykłym salonem urody. To doskonałe połączenie gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Dzięki całościowemu podejściu do każdego klienta, efekty wykonanych zabiegów są widoczne praktycznie natychmiast, a ponadto wyjątkowo bezpieczne. Personel salonu to prawdziwi eksperci w dziedzinie kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, podologii, dietetyki, a także stylizacji i wizażu.

Stosujemy najnowsze zdobyczne naukowe w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Priorytetem jest sterylność - bardzo rygorystycznie przestrzegamy zasad higieny. Stosujemy preparaty i narzędzia tylko najwyższej jakości.

Do salonu Pięknoteka zapraszamy zarówno panie, jak i panów. Przed zabiegiem zachęcamy do bezpłatnej konsultacji, podczas której kosmetolog lub lekarz oceni stan skóry i zaproponuje specjalnie opracowany program pielęgnacyjny, który najlepiej poprawi urodę oraz zdrowie skóry czy włosów. Mamy też specjalne programy dla pań w ciąży i po porodzie. Każdy pan też znajdzie coś dla siebie.

Wśród nowości polecamy liporadiologię, która w błyskawiczny sposób poprawi sylwetkę i wymodeluje owal twarzy. Ten zabieg to świetna alternatywa dla liposukcji i liftingu.

Pięknoteka to nie tylko metamorfoza zewnętrzna. To również znakomity relaks i odprężenie. Kilka godzin spędzonych w luksusowych warunkach pod opieką fachowców sprawia, że życie staje się piękniejsze. Częste interesujące promocje i rabaty wręcz zachęcają do skorzystania z usług tej wyjątkowej placówki.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
5.0
266 opinii

Opinie

 • KA
  5.0

  Pani Agnieszka - pełen profesjonalizm, serdecznie polecam

  Karolina 15.12.2017
 • MA
  5.0

  Jak zwykle super! Pani Elwira to profesjonalistka w każdym calu :)

  Maria 12.12.2017
 • MA
  5.0

  Laser wypasiony - szybko i prawie bezboleśnie rozprawił się z wąsikiem. Pani Iwono, dziękuję!

  Magda 05.12.2017
 • AG
  5.0

  Wizyta przebiegła bardzo komfortowo. Kosmetyczka zachowała pełen profesjonalizm. Zapewniła pełna dyskrecję i komfortowe warunki. Zabieg odbył Się w miłej atmosferze. Polecam Panią Agnieszkę

  Agnieszka 05.12.2017
 • JO
  5.0

  Relaksujący zabieg, regenerujący skórę twarzy, szyi i dekoltu. Polecam

  Joanna 29.11.2017

Zespół

Data
Iwona Alchimowicz-właściciel
Elwira j
Elwira - Kosmetyczka
Ania zabieg
Anna - Kosmetyczka
Data
Agnieszka - Kosmetyczka
Anna ogonek
Ania Ogonek
Data
dr Wiesław Śliwowski

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.