Pięknoteka

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa

Pięknoteka nie jest zwykłym salonem urody. To doskonałe połączenie gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej. Dzięki całościowemu podejściu do każdego klienta, efekty wykonanych zabiegów są widoczne praktycznie natychmiast, a ponadto wyjątkowo bezpieczne. Personel salonu to prawdziwi eksperci w dziedzinie kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, podologii, dietetyki, a także stylizacji i wizażu.

Stosujemy najnowsze zdobyczne naukowe w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Priorytetem jest sterylność - bardzo rygorystycznie przestrzegamy zasad higieny. Stosujemy preparaty i narzędzia tylko najwyższej jakości.

Do salonu Pięknoteka zapraszamy zarówno panie, jak i panów. Przed zabiegiem zachęcamy do bezpłatnej konsultacji, podczas której kosmetolog lub lekarz oceni stan skóry i zaproponuje specjalnie opracowany program pielęgnacyjny, który najlepiej poprawi urodę oraz zdrowie skóry czy włosów. Mamy też specjalne programy dla pań w ciąży i po porodzie. Każdy pan też znajdzie coś dla siebie.

Wśród nowości polecamy liporadiologię, która w błyskawiczny sposób poprawi sylwetkę i wymodeluje owal twarzy. Ten zabieg to świetna alternatywa dla liposukcji i liftingu.

Pięknoteka to nie tylko metamorfoza zewnętrzna. To również znakomity relaks i odprężenie. Kilka godzin spędzonych w luksusowych warunkach pod opieką fachowców sprawia, że życie staje się piękniejsze. Częste interesujące promocje i rabaty wręcz zachęcają do skorzystania z usług tej wyjątkowej placówki.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
5.0
214 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Jak zwykle najlepiej :)

  MARYSIA 17.08.2017
 • AN
  5.0

  Jak zawsze - pełna satysfakcja po wizycie! Dziękuje bardzo!

  Aneta 11.08.2017
 • AL
  5.0

  Bardzo sympatyczna pani kosmetyczka zajęła się moimi stopami. Pedicure był bardzo relaxujący.

  Alina 09.08.2017
 • MA
  5.0

  Dziękuje, znakomicie wykonana usługa przez pana doktora, doskonała wspólna konsultacja Pani Iwony ( Właścicielki Salonu). Kompetentne podpowiedzi jak to zrobić by wyglądać świeżo, młodo, szczęśliwie :) dziękuje. Niepokonany Team :)

  Małgorzata 09.08.2017
 • MA
  5.0

  trudno spelnic moje oczekiwania, bo sama bylam kiedys kosmetyczką i wiem czego wymagac, jak dobrze obsluzyc Klienta. Jestem niezmiernie milo zaskoczona jakoscia wykonanej uslugi. Co wiecej kolejny raz i to przez inna osobę w ,,Pięknotece". Pani kosmetolog była niezwykle uważna na potrzeby mojej skóry, bardzo dokładna i dbająca o moje samopoczucie. Na koniec zostałam ,,otulona'' kocykiem by móc się zrelaksować przy miłej muzyce. Otrzymałam też próbkę kremu, który został mi rekomendowany. Pani kosmetyczka pamiętała, że odwiedzę Salon jeszcze w poniedziałek, choć zapisałaam sie do innej osoby. Nade wszystko jednak jakość wykonanej usługi spełniła moje oczekiwania. polecam i dziękuję, Małgorzata Kolasińska.

  Małgorzata 06.08.2017

Zespół

Foto
Iwona Alchimowicz-właściciel
Elwira j
Elwira - Kosmetyczka
Ania zabieg
Anna - Kosmetyczka
Employee default
Agnieszka - Kosmetyczka
Anna ogonek
Ania Ogonek
Data
dr Wiesław Śliwowski

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.