Piękno na Zdrowie

Przepiórcza 4, 60-162 Poznań

Piękno na zdrowie to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą osoby pragnące poprawić swój stan zdrowia przez uzyskanie właściwej wagi, a także skorzystać z zabiegów poprawiających urodę. Dzięki współpracy ze specjalistami z Piękno na zdrowie można osiągnąć ciekawe efekty, które utrzymają się na dłużej.

Wszystko dzięki połączeniu profesjonalizmu, pasji i sprzętu najwyższej jakości. To zestawienie pozwala osiągnąć postawione sobie cele niezależnie od płci i wieku. Osoby, którym towarzyszą różnorodne problemy zdrowotne, po konsultacji również mogą korzystać z wybranych usług. Wszystkie propozycje zabiegów i usług omawiane są dokładnie z Klientem i dobierane w taki sposób, aby były dla niego bezpieczne i dostosowane do jego organizmu oraz oczekiwań.

Specjaliści z Piękno na zdrowie proponują między innymi skorzystanie z endermologii, która jest obecnie uważana za jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Oprócz tego Klienci mogą wybrać takie usługi jak: rolletic, vacu line czy liposukcję ultradźwiękową. Po ciężkim dniu można zdecydować się na relaksujący masaż, który dodatkowo poprawi krążenie krwi i poprawi samopoczucie.

W Piękno na zdrowie można także skorzystać z konsultacji z dietetykiem. Warto to zrobić, gdyż to właśnie połączenie diety i ruchu daje optymalne efekty, jeśli chodzi o gubienie zbędnych kilogramów oraz dbanie o własne zdrowie.

Gabinet Piękno na zdrowie znajduje się w Poznaniu przy ulicy Przepiórczej – na wizytę można umówić się korzystając z systemu rezerwacji online. Znacznie to przyśpieszy wybór dogodnego dla siebie terminu.

Wszystkie usługi

5.0
6 opinii

Opinie

 • UL
  5.0
  rol

  Wizyta spełniła moje oczekiwania. Salon czysty, z nastrojem. Właścicielka chętna do pomocy, chętnie służyła radą. Chętnie skorzystam z oferty w najbliższej przyszłości.

 • IZ
  5.0
  MASAŻ 60 MIN

  Miła obsługa, mega relaks, gorąco polecam.

 • IZ
  5.0
  rol

  Przyjazna atmosfera,miło spędzony czas.

 • ŁU
  5.0
  MASAŻ 10MIN, MASAŻ 60 MIN

  Sympatyczna obsługa. Czysto. Punktualnie

 • AN
  5.0
  MASAŻ 30 MIN, E40

  Świetna masażystka, jestem wierna od lat.

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.