Piękna Ja

Radomskiego 5, 26-600 radom

Piękna Ja znajduje się przy Radomskiego 5 w radom. Jak wygląda Twój każdy dzień? Zastanów się, co warto byłoby w nim zmienić? Na pewno brakuje w nim czasu dla samej siebie. Spróbuj znaleźć moment, w którym będziesz mogła zadbać o swoje potrzeby. Odwiedź nas, a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie można znaleźć manicure uzupełnienie, depilacja woskiem, usuwanie owłosienia, a także mezoterapia mikroigłowa. Zapraszamy właśnie Ciebie!

5.0
9 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgodzę się z pozostałymi opiniami, mały gabinet ale dobra obsługa. Polecam wszystkim tym , którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry. Polecam tez makijaż wykonany przez p. Sylwie, byłam pełna obaw bo cena tez niska ale zostałam miło zaskoczona, makijaż profesjonalny, ładny i trwały. Polecam

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  „Avangarda” to profesjonalny gabinet kosmetyczny, gdzie znaleźć można fachowe porady i obsługę ze strony Pani Sylwii. Zabiegi dostosowane są do każdego wieku oraz rodzaju skóry. Kosmetyczka świadczy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Jestem klientką salonu od zawsze i odwiedzam gabinet dwa razy w miesiącu dojeżdżając 30km. Pomimo odległości, relaks i wspaniałe zabiegi nie pozwalają zrezygnować z wizyt w salonie.
  Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, wzbudzająca zaufanie klienta, uprzejma, posiada wysoką kulturę osobistą, potrafi dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej oraz zaproponować właściwe zabiegi kosmetyczne w gabinecie takie cechy własnie posiada Pani Sylwia. Zawsze jestem bardzo zadowolona z usług!
  Polecam wszystkim i życzę dalszych sukcesów oraz zachęcam wszystkie panie do regularnych wizyt ! :-)

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  W końcu znalazłam profesjonalny salon i profesjonalną kosmetyczkę !
  Bardzo cenię sobie indywidualne podejście Pani Sylwii do klienta i w salonie nigdy się nie zawiodłam. Od początku istnienia salonu korzystam z całej gamy usług kosmetycznych. Uwielbiam wspaniały dotyk kosmetyczki, która potrafi stworzyć w czasie zabiegu atmosferę pozwalającą „odlecieć”. Fachowe doradztwo i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania to cechy, które posiada właśnie Pani Sylwia. Wychodzę stąd zadowolona i wszystkim zawsze polecam usługi kosmetyczne wykonane w tym salonie.
  Avangarda studio fryzur i kosmetyki to profesjonalny gabinet kosmetyczny, gdzie znaleźć można fachowe porady i obsługę. Zabiegi dostosowane są do każdego wieku oraz rodzaju skóry. Pani Sylwia jest bardzo miła i świadczy wysoką jakość usług. Jestem klientką salonu od paru lat i odwiedzam gabinet trzy razy w miesiącu dojeżdżając 30km. Pomimo odległości, relaks i wspaniałe zabiegi nie pozwalają zrezygnować z wizyt w salonie. Zachęcam wszystkie panie do regularnych wizyt.

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Pomysłowość, dokładność w każdym calu. Piękne wykonanie. Z wielką przyjemnością ogląda się prace Pani Sylwii. I muszę przyznać, że sama czasem coś podpatrzę. Jestem samoukiem bo zraziłam się do salonów kosmetycznych. Jednak Panią Sylwię odwiedzam bez obawy przed fuszerką ;-)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten salon w 100%,a w szczególności Panią Sylwie za profesjonalnie wykonywane zabiegi, cenne porady oraz sympatyczną atmosfere panujaca w salonie. Ceny sa naprawdę stosowne do wykonywanych zabiegow.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.