Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Philocaly Concept

Silesia City Center ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice

Philocaly Concept to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które powstało z prawdziwej miłości do piękna. Nie bez powodu to właśnie oznacza nazwa naszego salonu, zaczerpnięta z języka greckiego („phílos” znaczy miłować, a „kállos” znaczy piękno). Tutaj piękno łączy się z pasją, doświadczeniem i niekwestionowaną wiedzą. Tutaj możesz z zaufaniem oddać się w ręce wykwalifikowanego i zaangażowanego personelu, który zrobi wszystko, żeby skutecznie, a przy tym dyskretnie, wydobyć najcenniejsze atuty Twojej urody, a w razie potrzeby – zatuszować również jej ewentualne mankamenty.
Rozumiemy, że kluczem do serca klientów jest nie tylko doskonała jakość zabiegów oraz nowoczesne sprzęty, które są naszym znakiem rozpoznawczym, ale też atmosfera, sprzyjająca błogiemu oderwaniu się od rzeczywistości i regeneracji zarówno ciała, jak i ducha. Dlatego tworzymy niepowtarzalną, a przede wszystkim stylową i przyjazną przestrzeń, nawet dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują możliwości zadbania o swój wygląd i doskonałe samopoczucie w miejscu o niecodziennym charakterze. Wnętrza Philocaly Concept zaprojektowaliśmy tak, by wprowadzały Cię w fantastyczny nastrój, zapewniając Ci komfort oraz odprężenie tuż po przekroczeniu progu naszego obiektu. Postawiliśmy na łagodne odcienie pastelowego różu, który lubi się z motywami głębokiego, eleganckiego złota oraz elementami szklanymi, dodającymi wnętrzu przestronności i szyku. Szczególnie wartym uwagi i docenianym przez klientów jest gabinet – akwarium, który robi zazwyczaj piorunujące wrażenie, zwłaszcza na nowych gościach w naszych progach.
Personel naszego salonu to doświadczone specjalistki w dziedzinie kosmetologii, które stale poszerzają horyzonty swojej wiedzy zarówno w codziennej praktyce, jak i na licznych szkoleniach branżowych. Dzięki temu, zawsze jesteśmy na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku kosmetycznym, aby zaoferować Ci jak najlepsze, innowacyjne zabiegi oraz najwyższą jakość obsługi.
Wybieramy dla Ciebie innowacyjne, spektakularnie skuteczne i bezpieczne zabiegi oraz urządzenia Hi- Tech, które pozwalają nam spełnić Twoje marzenia estetyczne, uzyskując w krótkim czasie dokładnie takie efekty, na jakich Ci zależy. Naszymi falowymi usługami są: najnowocześniejsza na świecie metoda modelowania sylwetki Endermologie Alliance, silnie ujędrniający Termolifting Zaffiro, rewolucyjna i trwała depilacja laserowa Light Sheer Desire, znakomita technologia do nieinwazyjnej terapii naczyń krwionośnych ThermaVein, a także regenerująca skórę infuzja tlenowa, zabiegi z zakresu kosmetyki białej medycznymi preparatami Mediderma, zabieg odżywczy Geneo o potrójnym spektrum działania na skórę, stylizacja brwi i rzęs, makijaż permanentny czy tradycyjna depilacja woskiem.
Naszym celem jest Twoje zadowolenie, satysfakcja, a przede wszystkim – szeroki uśmiech na twarzy i pewność siebie po każdej wizycie w Philocaly Concept!
ZAPRASZAMY CIĘ DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy