Personal Beauty Expert - Opinie

ul. Gąbińska 7, 01-703 Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka
5.0
6 opinii

Opinie

 • BO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Aleksandra i jej opalanie natryskowe jest super :) opalenizna wyglądała pięknie i jestem meega zadowolona i z czystym sumieniem moge polecic osobom które nie chcą marnować ani kondycji skóry ani czasu na solarium. Cena jest proporcjonalna do jakości usługi. W pzyszłości nie raz bedękorzystać z opalania natryskowego Pani Aleksandry :) Pozdrawiam:)

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ola jest profesjonalistką w każdym calu przede wszystkim dba o dobro swoich klientów oraz słucha ich próśb! Ola ma bardzo szeroką wiedzę, która cały czas pogłębia i widać że to co robi jest jej pasją :) Stosunek jakości do ceny jest fenomenalny. Podejrzewam że takie usługi w jakies markowej i znanej klinice będa o wiele droższe a i tak wykonane gorzej :)

 • PC
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam z czystym sumieniem, mega profesjonalnie. Pani Aleksandra jest fachowcem w swojej dziedzinie. Jeżeli masz wątpliwości przed skorzystaniem z usług Personal Beauty Expert, to zupełnie niepotrzebnie.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Aleksandra to profesjonalistka w każdym calu, szybka, dokładna a przy tym b.sympatyczna. Co prawda wymęczyła mnie mezoterapią iglowa, za to efekt jest na praprawdę wart poświęcenia. Serdecznie polecam!

 • AM
  5.0
  niezweryfikowany

  Z czystym wymienienie serdecznie polecam tą Firmę, miałem okazje sam wielokrotnie korzystania z usług p. Aleksandry Zawiszy jest naprawdę osobą bardzo profesionalną o bardzo szerokiej wiedzy w tej dziedzinie umiejącą odpowiednio dobrać zabiegi indywidualnie do potrzeb klienta.

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja buzia jeszcze nigdy nie była w tak dobrej kondycji! Dzięki Pani przekonałam się do zabiegów z kwasami. Skorzystałam z 4 zabiegów złuszczania i dwóch mezoterapii mikroigłowych -moja skóra jest gotowa na nadejście wiosny. Serdecznie dziękuje