Permanent Make up & Salon Beauty Paulina Skarłosz - Opinie

Kłodnicka 56e, 41-706 Ruda Śląska
5.0
4 opinie

Opinie

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesionalizm. Pediciure na męskich ( trudnych ) stopach wykonany bez zastrzeżeń. Po zabiegu stopy jak u niemowlaka!!! Gorąco polecam!!! Regulacja brwi i zabiegi na twarz wszystko wykonane bardzo poprawnie!!!

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo serdecznie polecam w salonie miałam wykonany makijaż permanentny brwi jestem zachwycona. Pani Paulina podeszła bardzo profesjonalnie do mojego problemu. Wszystko wytłumaczyła i dobrała idealny kształt. Jestem zachwycona całym efektem i podejściem do klienta. Salon godny polecenia!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za moje nowe brwi bo był to chyba najlepszy zabieg jaki mogłam sobie zrobić.

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon godny polecenia,a pani Paulina to prawdziwa profesjonalistka i czarodziejka,która zna się bardzo dobrze na swojej pracy☺ Nie była to z pewnością moja ostatnia wizyta,z przyjemnością będę korzystała z usług pani Pauliny☺

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa, byłyśmy z mamą na zabiegach henny i pedicure z hybrydami. Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektów bo moje brwi nigdy tak dobrze nie wyglądały super miłe zaskoczenie :). Moja mama miała zrobiony pedicure i hybrydy jest również zadowolona. Na pewno będziemy ten salon odwiedzać i polecać dalej.