Przejdź do głównej zawartości

Perła Gabinet Kosmetyczny

Galicyjska 2, 32-087 Zielonki

Piękno jest jak drogocenna perła którą trzeba subtelnie pielęgnować. W naszym gabinecie kosmetycznym troszczymy się o Klientki. Naszym zadaniem jest to, aby wyglądały młodo oraz czuły się atrakcyjne i wypoczęte. Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zabiegi upiększające. Możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, aby zapewnić Paniom pełen komfort.

Wszystkie usługi świadczone są w stylowo urządzonych wnętrzach. W naszym gabinecie czeka na Panie miła kompetentna obsługa. Zawsze dbamy o jak najlepsze efekty zabiegów, które spełnią oczekiwania naszych Klientek.

W czasie stylizacji i przeprowadzania usług upiększających korzystamy z kosmetyków i akcesoriów sprawdzonych marek. Spośród firm, na których pracujemy, warto wymienić m.in. INDIGO oraz Bielendę – miło nam także poinformować, że jesteśmy gabinetem partnerskim tej marki. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalną stylizację paznokci dłoni i stóp. Specjalizujemy się w depilacji woskiem oraz laserowym usuwaniu włosków. Upiększamy okolice oka oraz wykonujemy cały szereg zabiegów na twarz, które są dostosowywane do potrzeb cery oraz wieku Klientek. W gabinecie kosmetycznym Perła można również skorzystać z opalania natryskowego i przekłuwania uszu.

Gabinet kosmetyczny Perła zlokalizowany jest w Zielonkach koło Krakowa, przy ul. Galicyjskiej 2. Zachęcamy do wygodnego umawiania się na zabiegi przez Internet. Przyjdź do nas i zatroszcz się o swoją atrakcyjność. Poczuj się młodsza i piękniejsza!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online