Perla Estetica

Słowackiego 13, 87-800 Włocławek

Perla Estetica to prawdziwa perełka wśród włocławskich gabinetów kosmetycznych. Wyjątkowa atmosfera, profesjonalna obsługa i prawdziwy relaks – to kilka słów, które najlepiej opisują to miejsce. Tutaj o piękno i dobre samopoczucie klientów dbają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. To osoby, które potrafią subtelnie podkreślić urodę, zadbać o zdrowie i poprawić niedoskonałości będące dziełem Matki Natury. Co ważne, wszystkie zabiegi w Perla Estetica są przeprowadzane z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków renomowanych marek.

Oferta gabinetu kosmetycznego jest bardzo szeroka. Obejmuje ona usługi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. wypełnianie ust i zmarszczek oraz różne rodzaje mezoterapii), makijażu permanentnego, stylizacji okolic oka, depilacji, kosmetyki twarzy, manicure, pedicure, a także pedologii. Każda wizyta rozpoczyna się od rozmowy z pacjentem, która pozwala specjaliście poznać jego oczekiwania i wyznaczyć najlepszą drogę do szybkiego osiągnięcia wyznaczonych celów. Pracownicy Perla Estetica z przyjemnością mogą także doradzić preparaty do domowej pielęgnacji.

Salon Urody Perla Estetica położony jest we Włocławku przy ul. Słowackiego 13. W salonie można również kupić profesjonalne kosmetyki do domowej pielęgnacji. Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne, odpoczynek oraz filiżankę aromatycznej kawy. Warto zaznaczyć, że na wizyty w Perla Estetica można umawiać się za pośrednictwem wygodnego systemu rezerwacji online.

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Ania
Employee default
Ela
Employee default
Recepcja
Employee default
Marta Ertman

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.