Perla Estetica

Słowackiego 13, 87-800 Włocławek

Perla Estetica to prawdziwa perełka wśród włocławskich gabinetów kosmetycznych. Wyjątkowa atmosfera, profesjonalna obsługa i prawdziwy relaks – to kilka słów, które najlepiej opisują to miejsce. Tutaj o piękno i dobre samopoczucie klientów dbają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. To osoby, które potrafią subtelnie podkreślić urodę, zadbać o zdrowie i poprawić niedoskonałości będące dziełem Matki Natury. Co ważne, wszystkie zabiegi w Perla Estetica są przeprowadzane z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków renomowanych marek.

Oferta gabinetu kosmetycznego jest bardzo szeroka. Obejmuje ona usługi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. wypełnianie ust i zmarszczek oraz różne rodzaje mezoterapii), makijażu permanentnego, stylizacji okolic oka, depilacji, kosmetyki twarzy, manicure, pedicure, a także pedologii. Każda wizyta rozpoczyna się od rozmowy z pacjentem, która pozwala specjaliście poznać jego oczekiwania i wyznaczyć najlepszą drogę do szybkiego osiągnięcia wyznaczonych celów. Pracownicy Perla Estetica z przyjemnością mogą także doradzić preparaty do domowej pielęgnacji.

Salon Urody Perla Estetica położony jest we Włocławku przy ul. Słowackiego 13. W salonie można również kupić profesjonalne kosmetyki do domowej pielęgnacji. Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne, odpoczynek oraz filiżankę aromatycznej kawy. Warto zaznaczyć, że na wizyty w Perla Estetica można umawiać się za pośrednictwem wygodnego systemu rezerwacji online.

Zespół

Ania Muraszewska
Ania Muraszewska
Rezerwuj
Ela Kuczborska
Ela Kuczborska
Rezerwuj
Recepcja
Recepcja
Rezerwuj
Daria
Daria
Rezerwuj
Marta Ertman
Marta Ertman
Rezerwuj
Agata Nawrocka
Agata Nawrocka
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.