PERFETTO DAY SPA

Londyńska 5 lokal nr 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Salon „Perfetto Day Spa” to nowoczesne miejsce, proponujące swoim klientkom usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz lokalu, w którym będziesz mogła zadbać o swoje ciało i zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy – to oferta „Perfetto Day Spa” jest właśnie dla Ciebie!

W bogatej ofercie salonu można znaleźć zabiegi kosmetyczne na twarz i całe ciało. Profesjonaliści tam pracujący stale poszerzają swoją ofertę, by sprostać potrzebom każdej klientki. Oferowane są zabiegi nawilżające, odmładzające i odchudzające. Każda klientka może liczyć na profesjonalną konsultację, przeprowadzaną przez wykwalifikowaną kadrą kosmetyczną. Dzięki temu może ona opracować indywidualny plan naprawczy w przypadku takich kobiecych dolegliwości, jak cellulit, cera naczynkowa czy namiar centymetrów w talii lub udach.

W salonie „Perfetto Day Spa” można skorzystać z najnowszych zdobyczy kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są na wysokiej klasy sprzęcie, którego działanie wspierane jest dodatkowo przez światowej renomy preparaty kosmetyczne. Kadra salonu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko jakościowe produkty przyniosą efekty, których oczekują klientki. Takim samym podejściem kieruje się przy wyborze produktów do przedłużania rzęs czy henny brwi. Pełen profesjonalizm i wysokiej jakości usługi to gwarancja pięknego wyglądu i zadowolenia każdej kobiety.

Zapraszamy do skorzystania z usług „Perfetto Day Spa”! Salon mieści się przy ulicy Londyńskiej 5 w lokalu nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Małgorzata
Employee default
Sandra Ziomek

Udogodnienia

  • Parking
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.