PerfectEye.pl

Kościuszki 180, 40-525 Katowice (Szary budynek obok przystanku tramwajowego )

W Perfect Eye znajdziesz wyjątkowe usługi, które nie są świadczone w innych salonach urody. Tutaj pracują specjaliści w zakresie luksusowego przedłużania rzęs. Klientki mogą wybierać spośród bogatej oferty technik oraz różnych rodzajów włosków, w tym naturalnego futra z norek czy jedwabiu.

Przedłużanie rzęs to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie, jednak nie mają czasu na codzienną długotrwałą stylizację okolic oka. Doskonale sprawdzi się również przed wielkimi wyjściami. Rzęski pięknie prezentują się na ślubach, studniówkach i sesjach zdjęciowych. Dzięki nim oczy stają się lepiej widoczne, większe i piękniejsze.

Luksusowe zabiegi w Perfect Eye pozwalają wyraźnie przedłużyć, zagęścić oraz podkreślić rzęsy. Dzięki nim okolice oka prezentują się naturalnie, efektownie i nie są nadmiernie obciążone. Wszystko dlatego, że do każdej naturalnej rzęsy doklejany jest jeden włosek z jedwabiu lub futra norki. W metodach 2D i 3D zagęszczenie osiągane jest przez przedłużenie jednego naturalnego włoska kilkoma doklejonymi rzęskami. Na specjalne okazje rzęsy mogą zostać dodatkowo udekorowane kryształkami Sworowskiego lub brokatem. Rzęsy warto uzupełnić po 3-4 tygodniach od ich założenia. Zabiegi wykonywane są podczas snu, idealny moment na relaks w czasach ciągłej gonitwy...

Salon Perfect Eye położony jest w Katowicach przy ul. Kościuszki 180. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do internetowej rezerwacji wizyt!

Wszystkie usługi

5.0
38 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  Rzęsy 2:1 korekta

  Jak zawsze, niezmiennie pełen profesjonalizm ze strony Pani Patrycji. Polecam

 • MO
  5.0
  Rzęsy 1:1 korekta

  Magiczne ręce P. Patrycji to relaks, a potem rzęsy cud☺️

 • EL
  5.0
  Rzęsy 2:1 korekta

  Jak zwykle rzęsy wykonane perfekcyjnie ❤️

 • MO
  5.0
  Rzęsy 1:1 korekta

  Praca Pani Patrycji jest na najwyższym poziomie. Przyjemność, relaks, potem otwieram oczy o jest zachwyt. Bardzo dziękuję

 • GO
  5.0

  Jak zwykle fantastycznie!!

Zespół

Karolina Orzechowska
Kosmetyczka
Data
Dorota Górecka
Właścicielka
Patrycja Górniak
Kosmetyczka
Yana Rykhalska
Kosmetyczka

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.