Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy wybrany zabieg GRATIS!

Kup bon

PerfectEye.pl

Kościuszki 180, 40-525 Katowice (Szary budynek obok przystanku tramwajowego )

W Perfect Eye znajdziesz wyjątkowe usługi, które nie są świadczone w innych salonach urody. Tutaj pracują specjaliści w zakresie luksusowego przedłużania rzęs. Klientki mogą wybierać spośród bogatej oferty technik oraz różnych rodzajów włosków, w tym naturalnego futra z norek czy jedwabiu.

Przedłużanie rzęs to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie, jednak nie mają czasu na codzienną długotrwałą stylizację okolic oka. Doskonale sprawdzi się również przed wielkimi wyjściami. Rzęski pięknie prezentują się na ślubach, studniówkach i sesjach zdjęciowych. Dzięki nim oczy stają się lepiej widoczne, większe i piękniejsze.

Luksusowe zabiegi w Perfect Eye pozwalają wyraźnie przedłużyć, zagęścić oraz podkreślić rzęsy. Dzięki nim okolice oka prezentują się naturalnie, efektownie i nie są nadmiernie obciążone. Wszystko dlatego, że do każdej naturalnej rzęsy doklejany jest jeden włosek z jedwabiu lub futra norki. W metodach 2D i 3D zagęszczenie osiągane jest przez przedłużenie jednego naturalnego włoska kilkoma doklejonymi rzęskami. Na specjalne okazje rzęsy mogą zostać dodatkowo udekorowane kryształkami Sworowskiego lub brokatem. Rzęsy warto uzupełnić po 3-4 tygodniach od ich założenia. Zabiegi wykonywane są podczas snu, idealny moment na relaks w czasach ciągłej gonitwy...

Salon Perfect Eye położony jest w Katowicach przy ul. Kościuszki 180. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do internetowej rezerwacji wizyt!

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Płatności online