PerfectEye.pl

Kościuszki 180, 40-525 Katowice (Szary budynek obok przystanku tramwajowego )

W Perfect Eye znajdziesz wyjątkowe usługi, które nie są świadczone w innych salonach urody. Tutaj pracują specjaliści w zakresie luksusowego przedłużania rzęs. Klientki mogą wybierać spośród bogatej oferty technik oraz różnych rodzajów włosków, w tym naturalnego futra z norek czy jedwabiu.

Przedłużanie rzęs to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie, jednak nie mają czasu na codzienną długotrwałą stylizację okolic oka. Doskonale sprawdzi się również przed wielkimi wyjściami. Rzęski pięknie prezentują się na ślubach, studniówkach i sesjach zdjęciowych. Dzięki nim oczy stają się lepiej widoczne, większe i piękniejsze.

Luksusowe zabiegi w Perfect Eye pozwalają wyraźnie przedłużyć, zagęścić oraz podkreślić rzęsy. Dzięki nim okolice oka prezentują się naturalnie, efektownie i nie są nadmiernie obciążone. Wszystko dlatego, że do każdej naturalnej rzęsy doklejany jest jeden włosek z jedwabiu lub futra norki. W metodach 2D i 3D zagęszczenie osiągane jest przez przedłużenie jednego naturalnego włoska kilkoma doklejonymi rzęskami. Na specjalne okazje rzęsy mogą zostać dodatkowo udekorowane kryształkami Sworowskiego lub brokatem. Rzęsy warto uzupełnić po 3-4 tygodniach od ich założenia. Zabiegi wykonywane są podczas snu, idealny moment na relaks w czasach ciągłej gonitwy...

Salon Perfect Eye położony jest w Katowicach przy ul. Kościuszki 180. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do internetowej rezerwacji wizyt!

Wszystkie usługi

4.9
25 opinii

Opinie

 • KL
  3.0
  Rzęsy 2:1/3:1 jedwab pierwsze założenie

  Rzęsy wykonane ładnie natomiast zdecydowanie za długo. W pewnym momencie o godzinie 16:40 ( wizytę zaczęłam o 14) jak zapytałam jak długo jeszcze , pani odpowiedziała ze jeszcze 40 minut. W tym momencie kazałam pani skończyć bo ja nie mam tyle czasu. Rozumiem Że miałam do ściągnięcia rzęsy natomiast to zajęło innej sprawnej pani 15 minut . Rownież rozumiem ze każdy sie uczy jednak nie po to idę do prestiżowego salonu, płace ponad 200 aby robiła te rzęsy osoba ucząca sie. Przynajmniej powinna byc jakaś informacja na ten temat przy rezerwacji terminu. Z racji tego ze dowiedziałam sie ze inne panie zakładające rzęsy nie maja terminów pozostało mi szukać innego salonu, a szkoda bo zapowiadało sie bardzo dobrze. Niestety nie mam czasu na uczennice

 • MA
  5.0
  Russian Volume - Metoda objętościowa , "5D-Lashes - korekta, Henna + regulacja brwi

  Polecam serdecznie. Pełnen profesjonalizm

 • MO
  5.0
  Rzęsy 1:1 korekta

  Cudownie, milo i przyjemnie. Rzęski wow. Dziękuję Pani Patrycji☺️

 • EL
  5.0
  Rzęsy 2:1 jedwab pierwsze założenie

  Piękne :)

 • KA
  5.0
  Rzęsy 1:1/2:1 korekta

  Czysto, miło i profesjonalnie - jestem zachwycona!

Zespół

Data
Karolina Orzechowska
Data
Dorota Górecka
Data
Patrycja Górniak
Data
Yana Rykhalska

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.