Perfect Nails & Body Agnieszka Bończyk - Opinie

Ul. Nowa 68/3, 41-908 Bytom
4.9
7 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  POLECAM WSZYSTKIM GABINET KOSMETYCZNY PANI AGNIESZKI, PRZEPIĘKNIE WYKONUJE RZĘSY, JESTEM ZACHWYCONA:) USŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. PANI AGNIESZKA ZAWSZE MIŁA I UŚMIECHNIĘTA, CZUJE SIĘ TAM WYŚMIENICIE :
  P O L E C A M !!!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dobra lokalizacja (zawsze jest gdzie zaparkować;)), pięknie urządzony gabinet, przyjemna i ciepła atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm.
  Dobrze jest przyjść jak są dni otwarte, panie pokazują wtedy nowinki i można na sobie przetestować.
  Zabiegi kosmetyczne najwyższej jakości. Polecam!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka to najlepsza pod słońcem kosmetyczka :) Atmosfera w salonie jest mega przyjemna. Szybko leci czas, bo można z nią porozmawiać na wszystkie tematy i mimo tego, że jest rozmowna to WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ BARDZO PROFESJONALNIE. polecam :)

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalizm w miłej atmosferze, to chyba to czego każda z nas w takim salonie szuka. Ja znalazłam i polecam każdemu. Bardzo szeroka oferta, pełna nowoczesnych pomysłów zarówno dotycząca stylizacji paznokci jak i zabiegów kosmetycznych. Ja zawsze wychodzę zadowolona z ogromną chęcią powrotu.

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalna porada, fachowa stylizacja.Pani Agnieszka ma zawsze nowe pomysły na moje paznokcie, które są wykonane perfekcyjnie. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i poradą.
  Bardzo uczciwa i sumienna osoba. Polecam!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Stylowe Studio kosmetyczne i rewelacyjne porady P.Agnieszki.Profesjonalne nakladanie rzes 3D.Super maniküre i Pediküre. Za kazdym razem jestem bardzo zachwycona rezultatem. Polecam wszystkim z okolic...

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  świetnie robią paznokcie i hennę (byłam tylko na tym jak dotąd)fajna obsługa i piękny salonik ,polecam