Perfect Nails & Body Agnieszka Bończyk

Ul. Nowa 68/3, 41-908 Bytom

 
Witamy na stronie Studia PERFECT NAILS & BODY
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego położonego przy lesie z dala od centrum osiedla, gdzie w ciszy i w nowo zaprojektowanym wnętrzu przy relaksującej muzyce zapewniamy, iż każda osoba chcąca zadbać zarówno o swoje ciało jak i duszę znajdzie coś dla siebie. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra oraz różnorodność naszej klienteli pozwoliła dopasować naszą ofertę do najbardziej wymagających.
Chcąc oferować najwyższą jakość usług podążamy za nowymi trendami biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach dotyczących nowości na kosmetycznym rynku.

4.9
7 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  POLECAM WSZYSTKIM GABINET KOSMETYCZNY PANI AGNIESZKI, PRZEPIĘKNIE WYKONUJE RZĘSY, JESTEM ZACHWYCONA:) USŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. PANI AGNIESZKA ZAWSZE MIŁA I UŚMIECHNIĘTA, CZUJE SIĘ TAM WYŚMIENICIE :
  P O L E C A M !!!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dobra lokalizacja (zawsze jest gdzie zaparkować;)), pięknie urządzony gabinet, przyjemna i ciepła atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm.
  Dobrze jest przyjść jak są dni otwarte, panie pokazują wtedy nowinki i można na sobie przetestować.
  Zabiegi kosmetyczne najwyższej jakości. Polecam!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka to najlepsza pod słońcem kosmetyczka :) Atmosfera w salonie jest mega przyjemna. Szybko leci czas, bo można z nią porozmawiać na wszystkie tematy i mimo tego, że jest rozmowna to WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ BARDZO PROFESJONALNIE. polecam :)

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalizm w miłej atmosferze, to chyba to czego każda z nas w takim salonie szuka. Ja znalazłam i polecam każdemu. Bardzo szeroka oferta, pełna nowoczesnych pomysłów zarówno dotycząca stylizacji paznokci jak i zabiegów kosmetycznych. Ja zawsze wychodzę zadowolona z ogromną chęcią powrotu.

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalna porada, fachowa stylizacja.Pani Agnieszka ma zawsze nowe pomysły na moje paznokcie, które są wykonane perfekcyjnie. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i poradą.
  Bardzo uczciwa i sumienna osoba. Polecam!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.