Perfect Make Up Stylist Daria Turkot - Opinie

ul. Grunwaldzka 358, Poznań
5.0
5 opinii

Opinie

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Daria to w 1000% PRAWDZIWA PROFESJONALISTKA !
  Wszystkie zabiegi wykonane z całkowitą dokładnością i starannością !
  Rzęski bardzo długo się trzymają, są idealne, makijaż wykonany kosmetykami profesjonalnymi, nie jakąś tandetą z drogerii, bardzo trwały i dopasowany do mnie.
  Manicure i pedicure to po prostu arcydzieła !
  Miła atmosfera, salon bardzo czysty i zadbany. Kawka i ciasteczka bardzo pyszne !

 • GR
  5.0
  niezweryfikowany

  Pierwszy raz zostałam potraktowana tak indywidualnie. Najpierw rozmowa, pytanie co dla mnie jest ważne i czy mam jakieś sugestie, potem propozycja ze strony Pani Darii i dopiero makijaż.
  Wszystko tak jak chciałam, żadnego narzucania się . Po prostu idealnie! Polecam wszystkim !
  Ja wrócę na makijaż już za miesiąc, bo wybieram się na wesele:)

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam, polecam, polecam mój piękny makijaż ślubny wytrwał do poprawin mimo moich problemów z cerą czułam się fantastycznie (bez efektu maski na twarzy) - rewelacja!!!! Z pewnością skorzystam z usług Pani Darii jeszcze nie raz :) Polecam z czystym sumieniem.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalne podejście. Widać że Pani Daria wie co robi i robi to z niezwykłą starannością i przy tym dbałością o klienta. Bylam bardzo zaskoczona gdy podczas pedicure po raz pierwszy mogłam się zrelaksować przy świecach delektując się pyszna kawą. Polecam ten salon w 100% i z pewnością tam wrócę. Pani Dario DZIĘKUJĘ !!!

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Co tu dużo pisać bardzo przytulnie i czysto będę często tutaj zagladac. Uslugi na najwyższym poziomie mila atmosfera i atrakcyjne ceny co najwazniejsze a kosmetyki które byly używane tylko markowych firm!