Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.

Kup bon

Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających

Panewnicka 201, 40-772 Katowice

Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa, kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, dietetyki oraz opieki trenerów personalnych.

KOMPETENTNY ZESPÓŁ doświadczonych fryzjerów, trychologów, kosmetologów, masażystów, specjalistów medycyny anty aging oraz trenerów personalnych dba o to, aby każdy Klient otrzymał długofalowy plan zabiegów, specjalnie dobrany do swoich indywidualnych potrzeb.
NASI SPECJALIŚCI śledzą najnowsze światowe trendy, regularnie odbywają szkolenia w najbardziej prestiżowych ośrodkach na świecie, podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijając swoją wiedzę i umiejętności.
Dzięki temu, każdy Klient odwiedzający klinikę, może być pewien, że jego zdrowie i uroda są w dobrych rękach, a efekty przeprowadzonych zabiegów będą utrzymywać się przez długi czas.
KAŻDY KLIENT jest traktowany indywidualnie. Takie całościowe spojrzenie na Klienta, a nie koncentracja na przeprowadzaniu pojedynczych zabiegów, pozwala na właściwą ocenę potrzeb oraz przygotowanie efektywnego planu „szytego na miarę”.
Postrzegamy Klienta jako spójną całość, dbamy szczególnie o bliskość z naturą, koncentrując się na osiągnięciu przez Klienta pełnej harmonii ciała i psychiki oraz uwzględniając w terapii szerszy kontekst pielęgnacyjny i zdrowotny.
Oddając się w ręce naszych specjalistów, Klient może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie pielęgnacyjnym i zdrowotnym jego uroda i zdrowie rozkwitnie powtórnie, a długofalowe efekty przeprowadzonych zabiegów zatrzymają czas i przywrócą wrodzone piękno.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Płatności online