Pełny Luz Spa

Ryżowa 44/312, 02-495 Warszawa

Pełny Luz to salon masażu i SPA, który wprowadza ciało i umysł w stan pełnego relaksu i rozluźnienia. W naszym salonie oferujemy między innymi klasyczne masaże oraz specjalne rytuały na ciało, które wpływają również korzystnie na skórę.

Aby jednak móc zagwarantować Państwo kompleksową obsługę, w naszej ofercie zagościły również inne zabiegi pielęgnacyjne. Wykonujemy także profesjonalną kosmetykę oraz pielęgnację twarzy w tym zabiegi z wykorzystaniem najnowszych, innowacyjnych produktów oraz sprzętu. W salonie "Pełny Luz" możesz również poddać się zabiegom depilacji woskiem lub pastą cukrową, zadbać o profesjonalną oprawę oka czy wykonać manicure oraz pedicure.

To, co nas wyróżnia to z całą pewnością niesamowita atmosfera oraz możliwość rezerwacji zabiegów dla par. To niezwykłe przeżycie, które pozwoli Wam wspólnie rozkoszować się przyjemnością płynącą z rytualnych zabiegów na ciało.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz odwiedzenia naszego salonu, w którym zrelaksujesz się pod czujną opieką doświadczonych i certyfikowanych masażystów oraz fizjoterapeutów.

Pełny Luz czeka na Was w Warszawie, przy ul. Różowej 44 lok 312.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.