Peggy Sage salon Kraków - Opinie

ul. Lea 210a, Lwowska 25, Kraków
4.0
3 opinie

Opinie

 • MO
  3.0
  niezweryfikowany

  Miałam względną przyjemność skorzystać z usługi regulacji brwi. Moje odczucia są takie: Pani wykonująca zabieg chyba skończyła kurs internetowy, brwi zostały "wyregulowane" niedbale, pozostała masa włosków, które nie zostały usunięte. Z pewnością nie był to zamierzony cel tylko efekt zwykłego niedbalstwa. Pani wykonała zabieg na odczep się. Już nie wspomnę o nadaniu brwiom odpowiedniego kształtu, o tym zupełne zapomniała. Nadmienię, iż byłam obsługiwana w "przerwie" zabiegu innej klientki (mimo, że byłam wcześniej umówiona na konkretną godzinę) dlatego odnoszę nieodparte wrażenie, że kosmetyczka śpieszyła się żeby dokończyć inny zabieg. W skrócie, stanowczo odradzam!

 • LA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam tam 4 razy na mikrodermabrazji w zeszłym roku. Z grupera/groupona, nie pamiętam. Wspominam zabiegi bardzo miło - pełen profesjonalizm, ekskluzywnie, ładnie, pani bardzo miła, ale nienachalna. Chciałabym pójść tam znowu, niestety nie stać mnie na ceny regularne, a ofert kuponowych na ten salon już nie ma. Jeżeli jednak ktoś może sobie pozwolić to polecam, bo naprawdę zabiegi pierwsza klasa.

 • KA
  4.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie zabiegi w Salonie Peggy Sage w Krakowie. Miła i profesjonalna obsługa. Kameralne, ale ekskluzywne miejsce. Zabiegi wykonane na wysokim poziomie. Dodatkowo duży wybór lakierów.
  Polecam gorąco!