Pazurkowo

Piotra Skargi 8/10 lok. 30, 93-036 Łódź

Twoje dłonie i stopy wymagają prawdziwego rozpieszczenia? Pazurkowo to miejsce, w którym profesjonalne kosmetyczki oraz stylistki paznokci będą wiedziały, jak skutecznie zadbać o ich potrzeby. W ofercie Pazurkowa można znaleźć różne rodzaje manicure (biologiczny, kombinowany, spa, japoński i hybrydowy) oraz pedicure, zabiegi pozwalające na regenerację oraz odbudowę płytki paznokci, skutecznie nawilżenie skóry dłoni (parafina). Można tu również przedłużyć paznokcie.

Stylizacja paznokci to tylko jeden z punktów w ofercie Pazurkowa. Klientki salonu mogą kompleksowo zadbać o wygląd swojej twarzy i ciała. Można tu zatroszczyć się o perfekcyjnie gładką skórę, poddając się depilacji woskiem, pokryć brwi henną lub podkreślić naturalne piękno za pomocą dobrze wykonanego makijażu. W Pazurkowie można również skorzystać z innowacyjnego zabiegu zwalczającego cellulit „Emollient Life”. Typ zabiegu dostosowywany jest do rodzaju zwalczanego cellulitu. Warto zaznaczyć, że Pazurkowo to salon kosmetyczny dysponujący nowoczesnym sprzętem. Podczas zabiegów wykorzystywane są tu wysokiej klasy kosmetyki.

Pazurkowo położone jest w Łodzi przy ul. Piotra Skargi 8/10. Wejście do salonu kosmetycznego można znaleźć na pierwszym piętrze kompleksu handlowego. Samochody można pozostawić na okolicznych parkingach. Zapraszamy do dowiedzenia Pazurkowa! Poświęć kilka chwil na zabieg, dzięki któremu poczujesz się zadbana i poprawisz swój nastrój.

Kosmetyczka
Paznokcie
5.0
71 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Super atmosfera, dawno się tak nie uśmiałam :)
  To były moje pierwsze paznokcie i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Na pewno wrócę :)

  Marta 16.12.2017
 • AL
  5.0

  Najlepszy serwis w mieście :)

  Aleksandra 03.11.2017
 • EW
  5.0

  Jak zawsze wyszłam mega zadowolona i jeszcze poczęstowana pysznym tortem!

  Ewelina 29.09.2017
 • JU
  5.0

  Skórki ok, paznokcie ok, wszystko ok! :) Dziękuję za cierpliwość przy malowaniu ręcznych wzorków :)

  Justyna 22.09.2017
 • MI
  5.0

  Paznokcie wyglądają świetnie. Pani Aneta zadbała o najdrobniejszy szczegół. Paznokcie wyglądają delikatnie bez grubej warstwy żelu.

  Milena 15.09.2017

Zespół

Employee default
Patrycja Blukacz
Employee default
Ewa Fidelus
Employee default
Katarzyna Graczyk
Aneta
Aneta Redzynia

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.