PazuMalu Czyżyny

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków

PazuMalu to magiczne miejsce na krakowskich Czyżynach. Tutaj czas mija szybko, na miłych rozmowach przy kawie, które toczą się podczas profesjonalnych zabiegów upiększających. Cechą rozpoznawczą PazuMalu jest najwyższa jakość. Dlatego wszystkie zabiegi wykonywane są tu przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków, które dają świetne efekty.

Specjalnością PazuMalu jest doskonały manicure i pedicure. Paznokcie są tu stylizowane różnymi technikami, m.in. hybrydową, żelową, winylową. Polecamy też frezowanie stóp i pedicure leczniczy. Można również zadbać tu o piękne brwi i rzęsy (regulacja i henna brwi oraz przedłużanie rzęs), jędrne ciało i młodo wyglądającą twarz (body shaping, zabiegi hialuronowe i te na bazie skondensowanej witaminy C). W PazuMalu została przygotowana także specjalna oferta dla mężczyzn, w której znalazły się m.in.: manicure i pedicure, depilacja oraz zabiegi nawilżające, oczyszczające i przeciwzmarszczkowe.

Warto zaznaczyć, że wszystkie stalowe narzędzia wykorzystywane podczas zabiegów są sterylizowane w autoklawie. Dzięki temu klienci PazuMalu mogą być spokojni o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie usługi wykonywane są przez miły i wysoko wykwalifikowany personel.

Zapraszamy na stylizacje paznokci oraz zabiegi kosmetyczne do PazuMalu! Gabinet kosmetyczny zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. To miejsce przyjazne dzieciom. Serdecznie zapraszamy!

4.9
222 opinie

Opinie

 • JO
  1.0
  Manicure klasyczny bez malowania, Zdjęcie hybrydy

  Jestem bardzo zawiedziona wizytą ☹ na zdejmowanie hybrydy szłam nastawiona pozytywnie po miłych wspomnieniach z dwóch pedicure w PazuMalu. Wizyta była opóźniona kilkanaście minut (i mogę to wybaczyć - każdemu może się zdarzyć). Pani, która wykonywała usługę bardzo się spieszyła, bo czekała już po mnie kolejna Pani na swoją wizytę. Paznokcie zostały spiłowane nadmiernie (do tego stopnia, że zgięcie palców po wyjściu sprawiało ból pod płytką paznokcia), hybryda została zdjęta niedokładnie (trochę lakieru zostało na paznokciach). Pani zaproponowała dodatkowo odciągnięcie skórek i podklejenie pęknietego paznokcia bazą proteinową. Szkoda tylko, że nie dodała że będzie to dodatkowo płatne i tak z wizyty, którą miała kosztować 25 złotych wyszło 60... podejrzewam, że gdybym zgodziła się jeszcze na nałożenie odżywki, koszt byłby jeszcze wyższy. Obecnie (po 2 tygodniach od wizyty) paznokcie są bardzo miękkie, łamliwe i cienkie.

 • AN
  5.0
  Uzupełnienie żelu z hybrydą 3 tygodnie

  Pani Alicja prawdziwa profesjonalistka!

 • AG
  5.0
  Pedicure hybrydowy

  Pani Paulina to fantastyczna specjalistka! Za każdym razem jestem ogromnie zadowolona z pięknych paznokci, które utrzymują swój efekt naprawdę długo. Panująca atmosfera, serdeczne podejście do klienta, dbałość o najwyższe standardy usług sprawiają, że co miesiąc wracam z uśmiechem. Serdecznie polecam!

 • AN
  5.0
  Henna brwi + regulacja , Henna brwi + regulacja

  Wszystko super

 • NA
  5.0
  Manicure hybrydowy + podwójna baza/proteina lub hard

  Pani Paulina to świetna profesjonalistka! Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, a wykonany manicure trzyma się do następnej wizyty. Polecam!

Zespół

Justyna G.
Justyna G.
Alicja K.
Alicja K.
Stylistka paznokci
Daria S.
Daria S.
Lash Expert
Izabela J.
Izabela J.
Stylistka Paznokci
Natalia Ć.
Natalia Ć.
Kosmetolog
Paulina W.
Paulina W.
Stylistka Paznokci

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.