Przejdź do głównej zawartości

Zdobienia paznokci Warszawa Wola

Płatności online
Bezpieczny salon
Trendi Beauty House - zarezerwuj wizytę

Trendi Beauty House

Paznokcie

Kolejowa 47/U22, 01-210 Warszawa
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Oksana spisała się na medal, zwłaszcza, że miała małego „pomocnika”, który siedział u mnie na kolanach. Najpiękniejsza z dotychczasowych - henna :-)

Bezpieczny salon
Nailly's Beauty Bar - zarezerwuj wizytę

Nailly's Beauty Bar

Paznokcie

Skierniewicka 34 lok.U3, 01-459 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Nigdy nie czułam się tak wyjątkowo jak w tym salonie i nigdy nie miałam lepiej zrobionych paznokci, szok, że tak można idealnie zrobić skórki i aż tak blisko podjechać lakierem. Pani Ewelina jest mistrzynią i do tego miło się przebywa w jej towarzystwie. Polecam!

Beauty Place - zarezerwuj wizytę

Beauty Place

Paznokcie

Księcia Janusza 62, 01-452 Warszawa
4.96

Miałam wykonywany zabieg laminacji brwi i rzęs, jestem zachwycona efektem! Od dłuższego czasu korzystam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona z wysokich standardów wykonywanych usług. Wcześniej miałam problem z utrzymaniem się hybrydy na paznokciach, a Pani Klaudia robi wspaniałe mani i pedi, którym mogę się cieszyć długi czas!

Mila_tenchurina.nail.artist - zarezerwuj wizytę

Mila_tenchurina.nail.artist

Paznokcie

Żelazna 67, 00-871 Warszawa
5.0

Pani Mila to specjalistka od paznokci! Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych a paznokcie spod jej ręki wychodzą mistrzowskie! Na uwagę zasługuje też fakt, że Pani Mila jest zawsze bardzo uprzejma i uśmiechnięta a do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Polecam każdemu!! Ja wrócę na pewno. 🤗❤️

Nail House - zarezerwuj wizytę

Nail House

Paznokcie

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.68

Dziękuje za uratowanie moich zniszczonych paznokci . Jesteście najlepszym salonem w Warszawie . Przywitanie pyszna kawa i ciasteczkiem , miła Pani recepcjonistka . Bardzo czystko , wszystko sterylnie. Mogę z pełną świadomością polecić ten salon , napewno będę polecać i wracać do Państwa .

Płatności online
Esthetic nail bar OPI - zarezerwuj wizytę

Esthetic nail bar OPI

Paznokcie

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Esthetic nail bar to miejsce, które stawia na prestiż i wygodę Klientów. Przywiązujemy ogromną uwagę do obsługi. Nasza oferta skupia się na kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo stosując najwyższe standardy higieniczne. Dbamy o to, by wizyta u nas pozostawiał

Salony z podobnych kategorii