Zdobienia paznokci Warszawa Mokotów

Centrum Urody RÓŻA

Paznokcie

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
263 opinie

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Elle Manicure Hair&Beauty MOKOTÓW

Paznokcie

Kierbedzia 8 (wejście od ul. Bobrowieckiej), 00-728 Warszawa
5.0
85 opinii

W ELLE czas jest tylko dla mnie! Czuje się zaopiekowana i dopieszczona. Bardzo miłe i profesjonalne Panie znają moje paznokcie i wiedzą co będzie najbardziej odpowiednie w danym momencie. Kobieco, serdecznie I profesjonalnie. Do miłego zobaczenia za 2 tygodnie 😊

Salony z podobnych kategorii

Ce-Ce Beauty Clinic

Paznokcie

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16060 opinii

u pani Sabriny jak zawsze super! Tym razem ratunek dla wysuszonych dłoni i paznokci- szczerze polecam manicure SPA LUX! Fryzura wyczarowana przez panią Anię przepiękna! włosy błyszcza na kilometr, a wszystkie koleżanki dopytują gdzie tak można się uczesać!

Fryzma & Kosma

Paznokcie

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
752 opinie

Okazuje się, że niepozorny salon na tyłach poczty może zaoferować naprawdę profesjonalne usługi. Korzystałam z pedicuru i manicuru i jestem bardzo zadowolona. Staranność wykonania, miła obsługa i fachowe porady to zdecydowane plusy tego miejsca. Polecam!