Przejdź do głównej zawartości

Zdobienia paznokci Poznań Nowe Miasto

NALU Studio - zarezerwuj wizytę

NALU Studio

Paznokcie

Żydowska 9/1, 61-761 Poznań
Bezpieczny salon

Usługa na najwyższym poziomie, Pani Kinga to mistrzyni w swoim fachu, a do tego bardzo sympatyczna i otwarta, paznokcie piękne, bardzo dokładnie wykonane, duża paleta kolorów - aż trudno się zdecydować :) Cudowne i urokliwe miejsce, można się dodatkowo odprężyć i na chwilę zapomnieć o codzienności! Szczerze polecam!

ManicurePlus - zarezerwuj wizytę

ManicurePlus

Paznokcie

Pleszewska 1, 61-136 Poznań
4.87
Bezpieczny salon

Zawsze profesjonalnie i tak jak sobie zażyczę. Panie TETIANA potrafi zdziałać coś pięknego , a przede wszystkim cenię tą Panią za spokój i pełne zaangażowanie w pracę którą wykonuje , nie jest łatwa . Pani TETIANO piąteczka a nawet szósteczka...….Pozdrawiam

Paznokciarnia - zarezerwuj wizytę

Paznokciarnia

Paznokcie

Sczanieckiej 1, 60-215 Poznań
4.95
Bezpieczny salon

Najlepszy salon w jakim kiedykolwiek byłam. Atmosfera która dziewczyny tworzą, sprawia że czas tam spędzony jest najprzyjemniejszy i nie chce się stamtąd wychodzić. Paznokcie i wszystkie inne zabiegi są na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam!!!

Instytut Piękna - zarezerwuj wizytę

Instytut Piękna

Paznokcie

Zwierzyniecka 30/32 , 60-848 Poznań
4.85
Bezpieczny salon

Osoba wykonująca wszystkie zabiegi niezwykle sympatyczna i budząca zaufanie, wyjaśniająca tyle, ile trzeba, bez zbędnych szczegółów. Miejsce z dobrym klimatem, pozostali pracownicy także bardzo otwarci i sympatyczni.