Zdobienia paznokci Kraków Czyżyny

Bella Mia - Studio Stylizacji Paznokci

Paznokcie

ul. Jerzego Bajana 8, 31-465 Kraków
5.0
45 opinii

Jak zawsze, miło i profesjonalnie. Poprzednie "hybrydy" wytrwały miesiąc i gdyby nie gigantyczny odrost mogły dalej cieszyć oko. Polecam z całego serca, szkoda czasu i pieniędzy na eksperymenty gdzie indziej.

KGBeauty

Paznokcie

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0
42 opinie

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Instytut Urody Sakura

Paznokcie

Mogilska 69A, 31-545 Kraków-Śródmieście
4.3
3 opinie

A Ty, kiedy ostatni raz pomyślałaś o sobie? Zatrzymaj się i podaruj sobie chwilę tylko dla siebie. – Poznaj miejsce stworzone przez kobiety i z myślą o kobiecym pięknie. – Skorzystaj z wiedzy najlepszych kosmetologów w Krakowie oraz lekarzy medycyny estetycznej. – Odkryj skuteczność

Salony z podobnych kategorii

Maripossa Styl

Paznokcie

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
390 opinii

Bardzo profesjonalne wykonanie!Dodatkowo przemila obsluga.Poczulam sie naprawde "zaopiekowana".To moja druga wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia.Salon wybralam ze wzgledu na lokalizacje,natomiast stala klientka zostaje ze wzgledu na Panie tam pracujace!

Instytut Shintai Day Spa

Paznokcie

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
4.9
397 opinii

Bardzo miła i znająca się na swej pracy pani Ania. Jestem zadowolona z obsługi, tylko bardzo smutne wnętrze. Wypadałoby je czymś ożywić, na przykład żywym malowaniem. Ta biel na parterze z oknami umieszczonymi wysoko działa przytłaczająco. Pozdrawiam. M.P.