Zdobienia paznokci Kraków

1586 wyników

DIVA'S ROOM

Paznokcie

Grzegórzecka 43, 31-532 Kraków
4.7
189 opinii

Jestem klientka tego salonu już od jakiegoś czasu . Uwielbiam go) nigdy się nie przejmuje co i jak będę chciała robić , bo nawet jeśli nie masz żadnego pomysłu dziewczyny chętnie pomogą dobrać najlepszy dizajn. Zawsze są jakieś nowości ! Jest naprawdę z czego wybrać! Mega zadowolona z obsługi klienta. Polecam jak najbardziej ten salon!

Nail Style

Paznokcie

Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 67G/168 klatka E, 31-559 Kraków
5.0
688 opinii

Super :) Po wizycie u innej stylistki (jednocześnie pierwszej wizycie w Nailstyle) nie do końca byłam zadowolona z uzupełnienia, jednak zamiast rezygnować całkowicie z salonu, umówiłam się na stylizację do P. Beaty co było dobrym wyborem ze względu na dużą staranność. :) Pozdrawiam

Beauty Bar Lounge

Paznokcie

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.9
85 opinii

Profesjonalizm w każdym calu. Piękne Panie po mistrzowsku i z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi, dbając o relaksacyjną atmosferę - kawka, herbatka, cukiereczek... Oprócz obsługi, w dobry nastrój wprowadza także stylowe wnętrze salonu. Warto odwiedzić Beatu Bar Lounge - z pewnością na jednej wizycie się nie skończy. Zdecydowanie polecam.

Glam Nail

Paznokcie

ul. gen. A. Fieldorfa Nila 10/3u, 31-209 Kraków
5.0
880 opinii

Jestem bardzo zadowolona. Widać, że Pani Natalia to profesjonalistka. W dodatku cały czas uśmiechnięta, czym mnie zaraziła :) z salonu wyszłam jeszcze szczęśliwsza, z pięknymi paznokciami. Polecam!