Zdobienia paznokci Gdańsk

374 wyniki

Salony z podobnych kategorii

Salon kosmetyczny Vanillia

Paznokcie

Obroncow Wybrzeza 17/8, 80-398 Gdańsk
5.0
185 opinii

Jestem wieloletnią stałą klientką. Każda wizyta przez te wszystkie lata jest realizowana na najwyższym poziomie, w przemiłej i profesjonalnej atmosferze. Nigdy się nie zawiodłam cokolwiek wybierałam z oferty. Pozdrawiam wszystkie Vanilli'owe Panie <3

123 BEAUTY!

Paznokcie

Stanisława Lema 4, 80-126 Gdańsk
5.0
418 opinii

To już moja kolejna wizyta w salonie 1 2 3 Beauty. Wszystko jest robione fachowo i profesjonalnie. Panie pracujące w salonie są miłe i zawsze świetnie doradzą. W salonie jest czysto i porządnie, do tego świetna lokalizacja. Szkoda,że nie można dać 6, bo taką ocenę wystawiam i zapraszam wszystkie inne osoby do skorzystania z usług w salonie.

No i pięknie Gdańsk

Paznokcie

Lelewela 6/E2, 80-442 Gdańsk
5.0
42 opinie

Bardzo profesjonalny salon. Agata wykonuje henne wedlug zyczen klienta efekt utrzymuje sie bardzo dlugo. Nastka jest bardzo profesjonalna kosmetyczka, ktora zawsze ma swietne pomysly na nowe paznokcie. Dziewczyny zapewniaja nie tylko najlepszej jakosci uslugi, ale rowniez swietna atmofere!

Salon Urody AS Professional Beauty

Paznokcie

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
709 opinii

Z czystym sumieniem polecam Panią Natalię. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam z pięknym pedicure, który po miesiącu wyglądał jakby był zrobiony przed chwilą. Wcześniej byłam u Pani Kamili i źle wspominam ta wizytę. Skórki wycięte do krwi.