Zdobienia paznokci Gdańsk

Beauty Bar Manhattan

Beauty Bar Manhattan

Paznokcie

al Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
Bezpieczny salon

Długo szukałam miejsca w którym paznokcie będą zrobione tak dokładnie, nie beda grube i nie beda odpryskiwac.Paznokcie zrobione przez Pania Victorie sa piękne, trzymają się idealnie nawet do 5 tygodni, ozdoby nie odpadają. Zawsze mozna liczyć na doradztwo I cierpliwość przy wyborze kolorów-dodam tez ze ilosc kolorow ogromna. Zdecydowanie polecam

Sprzedaż bonów
MAM

MAM

Paznokcie

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk
Bezpieczny salon

Na panią Julię zawsze można liczyć - jest świetną specjalistką od dłoni i stóp, ale też od człowieka - doskonale wie, kiedy nad paznokciami możemy porozmawiać, a kiedy zwyczajnie pomilczeć. Nigdy nie jest to krępujące. Taka osoba i taka terapia to skarb - zarówno dla klientek/klientów, jak i dla pracodawcy. Dziękuję.

Sprzedaż bonów
Salon Kosmetyczny Petite Perle

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Paznokcie

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk

Petite Perle to profesjonalny salon na najwyższym poziomie. Panuje tam cudowna atmosfera i relaksujący nastrój. Dziewczyny są przemiłe, profesjonalne i nigdy nie czuję, że są zniecierpliwione czy spieszą się. Poświęcają klientce bardzo dużo czasu i uwagi. Z przyjemnością tam wracam. Pozdrowienia dla Pani Kasi M :)

Beauty Salon Matrioshka

Beauty Salon Matrioshka

Paznokcie

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk
Bezpieczny salon

Korzystam u Pani Nastii z henny brwi, oraz aplikacji rzęs 3w1. Jestem zachwycona. Efekt cudowny a Pani bardzo się starła i robiła wszystko skrupulatnie. Miło spędziłam czas a rezultat jest lepszy niż oczekiwałam. Polecam całym sercem! Napewno tutaj wrócę:)

Sprzedaż bonów