Zabiegi na dłonie Wrocław

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
Bezpieczny salon

Z ogromną radością, po długiej przerwie, wróciłam pod opiekę p. Oliwii. Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z usługi, zakład doskonale przygotowany do pracy w nowych zasadach sanitarnych.

Pedicure Bar
Zyskaj
zniżkę płacąc

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
Bezpieczny salon

Jak zwykle, bardzo profesnonalne i miłe podejście, pani Alona zrobiła wspaniały pedicure, jestem bardzo zadowolona! Jestem też w trakcie serii zabiegów na twarz, którw doskonale dpbrała pani Marcelina (rok temu miałam skórę twarzy w raczej słabej kondycji, przesuszona i rozszerzone pory). Widzę ogromną różnicę! Bardzo polecam!

Sprzedaż bonów
Instytut Urody Beauty92
Zyskaj
zniżkę płacąc

Instytut Urody Beauty92

Paznokcie

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
Bezpieczny salon

Niestety nie byłam zadowolona z usług oferowanych w salonie Beauty92. Przyszłam z siostrą na manicure hybrydowy, Pani była bardzo nie miła , a paznokcie pomalowała z licznymi zaciekami. Nie będę podawać imienia tej Pani ale nie byłam zadowolona ze świadczonej usługi.

Sprzedaż bonów

Chcesz umówić się na zabieg na dłonie we Wrocławiu?

Marzysz o umówieniu się do kosmetyczki w celu przeprowadzenia zabiegu na dłonie we Wrocławiu? Szukasz specjalistki, która posiadając odpowiednie doświadczenie i sprzęt zadba o Twoje dłonie sprawiając, że będą idealne i nie będziesz mogła im nic zarzucić? Świetnie się składa, to właśnie w serwisie Moment.pl odnajdziesz kosmetyczki specjalizujące się w przeprowadzaniu takich zabiegów na dłonie, jak: parafina na dłonie, peeling dłoni, naprawa uszkodzonego paznokcia, manicure spa, odnowa biologiczna dłoni czy ich hydro nawilżenie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z listą najpopularniejszych salonów, najczęściej wybieranych zabiegów na dłonie, a także do wyboru tego z nich, który najbardziej Cię interesuje. Jesteśmy przekonani, że już za chwilę zdołasz umówić się na zabieg na dłonie we Wrocławiu!

Zarezerwuj termin na zabieg na dłonie

Przejrzałaś już oferty salonów urody blisko Ciebie i wiesz już, na jaki zabieg na dłonie chcesz się umówić? Sprawdziłaś opinie o salonach kosmetycznych i jesteś przekonana, że w danym miejscu zrealizowany zostanie zabieg, który spełni Twoje oczekiwania? Świetnie, teraz nie pozostaje Ci nic innego, niż złożenie odpowiedniej rezerwacji. Zapewniamy, że zdecydowanie najszybciej i najłatwiej umówisz się na zabieg na dłonie we Wrocławiu korzystając z naszej strony internetowej lub aplikacji Moment.pl. Wystarczy założyć konto, aby móc przeglądać kalendarz dostępnych usług i rezerwować w nim dogodne dla siebie terminy. Zrób to już teraz i daj swoim dłonom szansę na powrót do czasów świetności!