Zabiegi na dłonie Warszawa Bielany

Nails&Face Studio Urody

Paznokcie

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
552 opinie

Bardzo starannie wykonane usługi - zresztą jak zawsze. Miałem dzisiaj ogromną przyjemność doświadczyć 30to minutowego masażu stóp. Nie będę się rozpisywał. Tego trzeba doświadczyć osobiście. Jest po prostu fantastyczny i mega odprężający! Szczerze, szczerze polecam.

Skin Institute

Paznokcie

Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa
5.0
326 opinii

2 godziny relaxu i w efekcie oczy nabrały pięknego wyglądu, ręce stały się gładkie a skóra twarzy i szyi napięta, ożywiona. Zmarszczki mniej widoczne. Warto ten zabieg powtarzać choćby co 2 tygodnie. Ogólnie wyszłam zrelaksowana i młodsza. Polecam zabieg fal radiowych z maską.

Mania

Paznokcie

Marymoncka 75/1, 01-802 Warszawa
4.9
245 opinii

Mania to najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo miła atmosfera, szeroka gama kolorów lakierów do wyboru. Pani Marta maluje na paznokciach piękne wzory, była w stanie wykonać wszystko o co prosiłam. Jestem bardzo zadowolona :)

Skin Therapy

Paznokcie

Wólczyńska 57, 01-908 Warszawa
4.9
89 opinii

Przedświąteczny pedicure jak zawsze bez zarzutu - dokładny i piękny. Nowy zabieg bb glow zupełnie bezbolesny, świetny efekt rozświetlonej skóry, wyrównany kolor i zakrycie zaczerwienień i worków pod oczami. Na codzień wystarczy przypudrować nos i można zrezygnować z podkładu. Na pewno jeszcze skorzystam.