Zabiegi na dłonie Warszawa Bemowo

Mania

Paznokcie

Marymoncka 75/1, 01-802 Warszawa
4.9
245 opinii

Mania to najlepszy salon w jakim byłam. Bardzo miła atmosfera, szeroka gama kolorów lakierów do wyboru. Pani Marta maluje na paznokciach piękne wzory, była w stanie wykonać wszystko o co prosiłam. Jestem bardzo zadowolona :)

Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Paulina

Paznokcie

Chrościckiego 20/U2, 02-421 Warszawa
5.0
45 opinii

Fantastyczna obsługa! Zabieg wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Bardzo dokładnie opracowane paznokcie. Polecam wszystkim! Ja na pewno jeszcze odwiedzę ten salon.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Paznokcie

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
38 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

YASUMI MEDESTETIC WARSZAWA BEMOWO

Paznokcie

Górczewska 200B lok U5, 01-858 Warszawa
4.9
30 opinii

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Na Bemowie jest sporo gabinetów kosmetycznych, ale ten warto odwiedzić. Miła atmosfera, prowadzenie przez zabieg, na wejście niespodzianka :-) Duży wybór zabiegów. Ceny stosowne do usług. Mają własny autoklaw. Polecam!

Skin Therapy

Paznokcie

Wólczyńska 57, 01-908 Warszawa
4.9
89 opinii

Przedświąteczny pedicure jak zawsze bez zarzutu - dokładny i piękny. Nowy zabieg bb glow zupełnie bezbolesny, świetny efekt rozświetlonej skóry, wyrównany kolor i zakrycie zaczerwienień i worków pod oczami. Na codzień wystarczy przypudrować nos i można zrezygnować z podkładu. Na pewno jeszcze skorzystam.

Przystań Piękna

Paznokcie

Zawiszy 16 a , 01-167 Warszawa
5.0
26 opinii

W dzisiejszym świecie pełnym pogoni za sukcesem i pieniądzem warto od czasu do czasu przystanąć i zadbać o siebie. Klienci pragnący zadbać o swoją urodę często szukają miejsc spokojnych, gdzie można się zrelaksować i poczuć się wyjątkowo. Takim właśnie miejscem jest Przystań Piękna mieszczą