Zabiegi na dłonie Świdnica

ALLATMESE professional

ALLATMESE professional

Paznokcie

Stefana Żeromskiego 14 (budynek Alma Vita) , 58-100 Świdnica
5.0

Salon odwiedziłam po raz pierwszy. Manicure został wykonany sterylizowanymi narzędziami. Moje krótkie paznokcie zostały dokładnie pomalowane świetnie zestawionymi ze sobą lakierami, dobranymi przez panią kosmetyczkę. Dodatkowym plusem jest możliwość umówienia wizyty przez aplikację Moment. Polecam i do następnego razu! :)

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Warsztat Fryzjerski Świdnica

Warsztat Fryzjerski Świdnica

Barber

Kazimierza Pułaskiego 18, 58-100 Świdnica

Oceniam na 10! Wielki plus dla tego Warsztatu za profesjonalną obsługę, podejście, doradztwo i humor! Widać że pracownicy cenią sobie podejście do klienta ciepli, życzliwi i konkretni! Wrócę tu nie raz i zachęcam każdego! Bardzo dziękuje za ostrzyżenie również syna ;) Pozdrawiam i do zobaczenia!

ŚWIDNICA Salony Fryzjerskie Michał Mroszczak

ŚWIDNICA Salony Fryzjerskie Michał Mroszczak

Fryzjer

Ofiar Oświęcimskich 3/22, 58-100 Świdnica
4.9

Polecam serdecznie:) Pani Katarzyna to cudowna fryzjerka! Zostałam wysłuchana i nareszcie moje włosy wyglądają pięknie. Dziękuję serdecznie pozostałym osobom, dzięki którym czułam się naprawdę zaopiekowana. Pozdrawiam:) Ola

Fanaberia

Fanaberia

Masaż

Księcia Bolka 13, 58-100 Świdnica

Piękny gabinet,bardzo miła atmosfera,przepyszna kawusia,a paznokcie super , zrobione przez profesjonalistkę panią Ewę.Polecam ten gabinet wszystkim koleżanką i kolegą i cieszę się,że taki 'profesjonalizm' jest tu w Świdnicy.Pozdrawiam p.Ewę i p.Mariusza.

Ocean Czasu

Ocean Czasu

Inne

Kazimierza Wielkiego 12, 58 100 Świdnica
4.9

Wspaniała obsługa, która sprawiła,że już na początku poczuliśmy się cudownie zaopiekowani i wyciszeni. Sesja niezwykle przyjemna. Przyniosła nam cudowny relaks, wyciszyła rozchwiane emocje, rozlużniła przeciążony kręgosłup. Gorąco polecam!

Salony bez rezerwacji online

Allatmese professional

Allatmese professional

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 2, Świdnica
5.0
niezweryfikowany

Allatmese professional znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 2 w Świdnicy. Kameralny Allatmese professional to przestrzeń, w której jest miejsce dla każdej z Was. Naszym zadaniem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery oraz przeprowadzenie bezpiecznych i profesjonalnych zabiegów. Chętnie do