Rekonstrukcja płytki paznokcia Gliwice

Salony z podobnych kategorii

Glamour Day Spa

Glamour Day Spa

Paznokcie

Kozielskа 80, 44-121 Gliwice
5.0
1641 opinii

Pani bardzo kompetentna, empatyczna. Po wysłuchaniu klientki i jej obaw związanych z ewentualnymi przeciwskazaniami do zastosowania masażu bańką chińską zaproponowała alternatywną usługę - masaż relaksacyjny. Polecam!

Centrum Kosmetologii Kirey Gliwice

Centrum Kosmetologii Kirey Gliwice

Paznokcie

Częstochowska 23, 44-100 Gliwice
5.0
114 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Państwa salonie. Pani Marzena okazała się osobą przesympatyczna i bardzo kompetentną. Jakość wykonanej usługi oceniam bardzo wysoko a atmosferę która kosmetolog stworzyła za wyjątkowa.

Dobosz Clinic

Dobosz Clinic

Paznokcie

Malinowa 23, 44-144 Żernica
5.0
119 opinii

Z zabiegów korzystam od jakiegoś czasu regularnie. Poddając ocenie miejsce personel z czystym sumieniem otrzymują najwyższą ocenę. Profesjonalnie, czysto, higienicznie, jestem bardzo zadowolona! Sam zabieg również oceniam dobrze natomiast efekty widać po kilku seriach takze należy uzbroić się w cierpliwość.

Esme natural&beauty

Esme natural&beauty

Paznokcie

Królowej Bony 13/1, 44-100 GLIWICE
5.0
34 opinie

Mimo trudności związanych z bardzo osłabioną płytką Pani Kamila bardzo delikatnie i starannie przeprowadziła zabieg. Salon jest pięknie urządzony i naprawde można się tu zrelaksować. Z pewnością będę w Esme częstym gościem. Zdecydowanie polecam:)

Luxury for Beauty

Luxury for Beauty

Paznokcie

Tarnogórska 88, 44-100 Gliwice
5.0
27 opinii

Salon doskonale i profesjonalnie urządzony. Usługa pedicure bez namaczania stóp, za to z użyciem preparatów do złuszczania naskórka, to dla mnie nowość - ale efekt doskonały! No i jest to bezpieczna pielęgnacja stóp. Manicure i pedicure - piękne :)