Zabiegi na dłonie Poznań

1372 wyniki

KNYKCIE

Szamarzewskiego 10, 60-516 Poznań
5.0
99 opinii

Śliczne pazurki, bardzo starannie i profesjonalnie zrobione. Przyszłam bez konkretnego pomysłu na hybrydy, a Miłka w moment przedstawiła mi kilka ciekawych pomysłów. Mimo "ciężkich" warunków świątecznych paznokcie nadal wyglądają jakby były zrobione wczoraj. Sympatyczna atmosfera. Dziękuję!

ManicurePlus

Pleszewska 1, 61-136 Poznań
4.8
344 opinie

Jakość i wykonanie bardzo dobre jedyne do czego mogę się doczepić to długość całego zabiegu i ze nie wszystkie stanowiska są wyposażony w profesjonalny sprzęt (frezarki, cążki do skórek)co powoduje wydłużaniem się czadu zabiegu.

Salon Mixtura

Ściegiennego 117, 60-304 Poznań
5.0
474 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W salonie panuje miła atmosfera, Pani Ela to profesjonalistka wsłuchująca się w oczekiwania klienta, dbająca o jego komfort i zadowolenie z efektu końcowego :) Poza tym podtrzymuje rozmowę, nie skupia się jedynie na wykonaniu usługi, ale też na stworzeniu przyjaznej relacji z klientem ;) gorąco polecam!

Instytut Urody Casolla

Drużbickiego 13, 61-693 Poznań
5.0
199 opinii

Kasia jest przesympatyczna, kontaktowa i pozytywnie nastawiona do klienta. Wizyta minęła bardzo szybko i przyjemnie dzięki miłej rozmowie. Dzięki propozycji Kasi wybrałam kolor lakieru, o którym sama bym nie pomyślała i jest bardzo zadowolona z efektu :)

Zen Spa

Piątkowska 122, 61-693 Poznań
5.0
555 opinii

Miła, profesjonalna obsługa do tego niczym nieskrępowana atmosfera. Gabinet zasługuje na rekomendację szczególnie dla osób poszukujących chwili spokoju i odpoczynku po trudach dnia codziennego.

skinlab33

katowicka 33 lok. 112, 61-131 Poznań
5.0
110 opinii

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom stworzyliśmy markę Skinlab 33. To miejsce łączące zabiegi medycyny estetycznej ze współczesną kosmetologią i fizjoterapią. To tutaj poczujesz się wyjątkowo. Nasi specjaliści zadbają o Ciebie i zaproponują zabiegi najwyższej jakości.

GARDENS spa

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań
5.0
32 opinie

Wspaniała atmosfera, profesjonalny masaż wykonany przez profesjonalną fizjorerapeutkę. Estetyczny i przytulny wygląd wnętrz. Bardzo miła obsługa recepcji. Z pewnością skorzystam ponownie w ciąży i po niej.

ALCHEMIK KOSMETYKA

Wojskowa 4, 60-792 Poznań
0.0
Brak opinii

Starannie dobrana, profesjonalna kadra, wysokiej jakości kosmetyki oraz wyjątkowa atmosfera – to właśnie przepis na prestiżowy salon fryzjersko-kosmetyczny. W strefie kosmetycznej realizowane są marzenia o pięknym wyglądzie i pełnym relaksie. Kadra Alchemika to wykwalifikowani styliści,