Przejdź do głównej zawartości

Zabiegi na dłonie Łódź

Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Paznokcie

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Lubię odwiedzać to miejsce. :) Zawsze czysto, sterylnie i efekt zadowalający. Teraz w czasach COVID-19 wszyscy jesteśmy w maseczkach i bardzo mi to odpowiada. Czuję się bezpieczniej. Uważam też za plus używanie okien zamiast klimatyzacji, jezeli jest to mozliwe. :)

Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Paznokcie

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
4.96
Bezpieczny salon

Dziękuję, za profesjonalne wykonanie zamówionej usługi. Paznokietki jak nowe. Pani Karolina bardzo kompetentna i sympatyczna. Miła atmosfera, delikatność i dokładność. Dziękuję za perfekcję i podpowiedzi na temat pielęgnacji na przyszłość.

Maniura Studio - zarezerwuj wizytę

Maniura Studio

Paznokcie

6 Sierpnia 41, 90-617 Łódź
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cenię pracę Pani Magdy za dokładność i tempo pracy. Oraz ładny wizualny efekt. Pani Magda ma również maseczkę na twarzy. I za to daję 5 gwiazdek. Natomiast do poprawy jest zdecydowanie egzekwowanie zachowania reżimu sanitarnego u klientek - siedziałam po środku, pomiędzy Paniami, z których żadna nie miała założonej maseczki.

Paula Maluje Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Paula Maluje Studio Urody

Paznokcie

Przełajowa 22A, 94-044 Łódź

Jestem po dzisiejszej wizycie wyjątkowo zadowolona. Kasia zrobiła mi piękne paznokcie, a to wszystko w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Byłam bardzo niezdecydowana odnośnie koloru i wzoru, a Kasia wykazała się dużym zaangażowaniem i cierpliwością, aby mi pomóc wybrać idealną kombinację :) Polecam zdecydowanie!