Zabiegi na dłonie Kraków

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Paznokcie

Piwna 24, 30-527 Kraków

Przez moją nieuwagę i głupotę zepsułam sobie ledwo co zrobiony manicure, tj. złamałam paznokieć praktycznie w połowie. Kateryna stanęła na wysokości zadania i tak pięknie naprawiła mi paznokieć, że manicure wyglądał jak nowy. I to wszystko tylko za 15 zł!

PazuMalu Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Paznokcie

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków

Dziękuję, że jesteście! :* Pazurki żelowe jak zwykle trwałe i pięknie pomalowane hybrydą. Bardzo duży wybór kolorów firm z wyższej półki i mojego ukochanego OPI. Niestety mam uczulenie na większość lakierów innych producentów i tym ratujecie mi życie!

PazuMalu Bratysławska

PazuMalu Bratysławska

Paznokcie

Bratysławska 4, 31-201 Kraków

Przyszlam do Pani Zuzanny z uszkodzonym paznokciem, który bardzo bolał. Ból był tak duży, ze promieniowal do polowy palca i myslalam, ze nie uda sie nic zrobic. Pani Zuzanna zna sia na rzeczy. Nie dosc, ze paznokiec juz nie boli, to jest pieknie wymalowany. Polecam kazdemu wizyte u Pani Zuzanny! Dziękuję:)

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Paznokcie

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Profesjonalnie i dokładnie wykonana usługa w dodatku w miłej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów higieny (narzędzia do wykonania usługi jednorazowe otwierane bezpośrednio przed zabiegiem) . Salon godny polecenia . Ja wrócę na pewno :)