Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Wrocław Śródmieście

Płatności online
Bezpieczny salon
Pedicure Bar - zarezerwuj wizytę

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze Pani Alona w pełni profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami, przywracając je do ładnego wyglądu. Myślę, że więcej zdjęć na fb wykonanych paznokci, zdobień zachęci nowe osoby do korzystania z Państwa usług, bo jakość na najwyższym poziomie!

Bezpieczny salon
Beauty Salon "PRETTY PEOPLE" - zarezerwuj wizytę

Beauty Salon "PRETTY PEOPLE"

Paznokcie

Barycka 5, 50-325 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon

Salon godny polecenia P. Julia mistrz w swoim fachu najlepszy manicure w mieście za Panią Julia pojechałabym na drugi koniec miasta! Paznokcie zrobione zawsze perfekcyjnie. Pierwszy raz również byłam u P. Natalii na farbowaniu włosów również usługa wykonana perfekcyjnie. Z całym sercem polecam salon ;)

Bezpieczny salon
Gabinet Podologiczny Izabela Olender - zarezerwuj wizytę

Gabinet Podologiczny Izabela Olender

Paznokcie

Stefana Jaracza 73A, 50-305 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Polecam skorzystanie z usług Pani Izabeli, to prawdziwa profesjonalistka, posiada ogromną wiedzę, a ze stopami czyni cuda:). Do tego jest niezwykle miła i pogodna, więc wizyta w gabinecie staje się przyjemnością:)

Madeleine Studio - zarezerwuj wizytę

Madeleine Studio

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/53, 50-201 Wrocław
0.0
Brak opinii

Madeleine Studio to salon w samym sercu Wrocławia, w którym królują pięknie i nietuzinkowe stylizacje paznokci i rzęs. Pod okiem Magdaleny Żuk Instruktorki Indigo Nails stylistki starają się osiągnąć jak najlepszy poziom oferowanych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7) - zarezerwuj wizytę

Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7)

Barber

Zakładowa 7cc, 50-231 Wrocław
Bezpieczny salon

Moja pierwsza wizyta przebiegła jak należy. Umówiłem się do nowego pracownika bo dużo wolnych terminów. Zastanawiało mnie to i zmusiło do refleksji. Dlatego byłem sceptycznie nastawiony. Po pierwszej wizycie stwierdzam, że będę stałym bywalcem , również u tego samego Pana. Cięcie na rekruta nie da się zrobić lepiej! Pozdrawiam.

Bezpieczny salon
Grip Barber Shop - zarezerwuj wizytę

Grip Barber Shop

Barber

wybrzeże Ludwika Pasteura 17A, 50-367 Wrocław
Bezpieczny salon

Do Adama trafiłem przypadkowo i okazał się najlepszym fryzjerem we Wrocławiu. Profesjonalny, utalentowany i przyjemny. Bardzo wyróżnia go osobiste podejście do klienta i zawsze robi tak bym wyszedł zadowolony ze strzyżenia za co bardzo go lubię. Dodatkowy plus za salon. Adam przyjmuje pojedynczo więc jest komfortowo. Naprawdę polecam!