Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Wrocław Fabryczna

Płatności online
Bezpieczny salon
KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Paznokcie

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Katia jak zawsze w 100% spełniła moje oczekiwania co do koloru i fryzury. Polecam! Pani Weronka bardzo profesjonalnie zadbała o moje stopy. Mile spędzony czas. Pełen relaks. Udzieliła też porady w kwestii zabiegów na twarz i właśnie na jeden z polecanych jesteśmy już umówione. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Ciao Bella - zarezerwuj wizytę

Ciao Bella

Paznokcie

Horbaczewskiego 21/4b, 54-130 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Duży wybór kolorów. Paznokcie wykonane z dużą starannością. Nie spotkałam wcześniej miejsca gdzie tak dokładnie byłyby odsuwane skórki, dzięki temu odrost jest naprawdę mały! Polecam.

Płatności online
Satin Skin - zarezerwuj wizytę

Satin Skin

Paznokcie

Wałbrzyska 29, 52-314 Wrocław
4.98
Płatności online

Koloryzacja włosów, wraz z refleksami, wyszła jak zwykle bardzo dobrze. Szczerze polecam. Rewelka! Dzisiaj też miałam pedicure, kolor wybrałam ciemną wiśnię. Bardzo ładnie wyszedł kolor: Atmosfera bardzo miła i przyjemna, a mój 3- miesięczny synek nie mógł się napatrzeć na Panią Magdę😄 chyba lubi brunetki🤣

Płatności online
Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Paznokcie

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo dziękuję ukochanemu salonu oraz Pani Monice za cudowną pierwszą hybrydę dla mojej córki😁😁😁 To było tak ważne dla niej, tak czekała, marzyła🙃🙃🙃 I wszystko udało się na najwyższym poziomie))) i kolor, i kształt, i podejście, i atmosfera))) Tetaz w naszej rodzinie na wizytę do Totalooka nie mogą się doczekać już 2 osoby😉😉😉 Dziękuję❤️❤️❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
Royal Studio - zarezerwuj wizytę

Royal Studio

Paznokcie

Główna 54a, 54-061 Wrocław
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Doświadczenie profesjonalizmu, skrupulatności w wykonaniu pielęgnacji stóp, doradztwo w zakresie doboru techniki wykonania, koloru i dalszego domowego postępowania. Bardzo dziękuję za poczucie komfortu, bezpieczeństwa i miłej atmosfery.

Płatności online
Bezpieczny salon
SC Beauty Clinic Wrocław - zarezerwuj wizytę

SC Beauty Clinic Wrocław

Paznokcie

Mińska 38, 54-610 Wrocław
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Bardzo starannie i profesjonalnie wykonane paznokcie hybrydowe. Pani za każdym razem tłumaczyła, czego używa i dlaczego, dopytując, czy wszystko w porządku. Oprócz tego nastrojowa muzyka i wnętrze. Polecam serdecznie

Bezpieczny salon
Beauty Bar - zarezerwuj wizytę

Beauty Bar

Paznokcie

Życzliwa 16B/U1, 53-030 Wrocław
Bezpieczny salon

Polecam serdecznie 😀 paznokcie wykonane profesjonalnie i bardzo dokładnie w dodatku w przemiłej atmosferze😉 pani Asia zawsze doradzi i za każdym razem wychodzę coraz bardziej zadowolona z efektu👍 ciekawe czym mnie zaskoczy przy kolejnych wizytach😉

Zabiegi polegające na upiększaniu paznokci

Można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na różne zabiegi związane z paznokciami. Chodzi to zarówno o dłonie jak i stopy. W obu tych przypadkach warto zwrócić się w stronę solidnych fachowców, którzy od razu będą wiedzieć jaka technika powinna być zastosowana, by paznokcie prezentowały się pięknie i wyjątkowo. Na szczęście jest to realne do osiągnięcia, przy założeniu, iż wybierzemy salon paznokci w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. To najwyższa jakość świadczonych usług i gwarancja, że wszystkie nasze prośby zostaną najpierw pilnie wysłuchane, a następnie wcielone w życie. To niezwykle istotne z punktu widzenia klientów.

Wiele kobiet po prostu chce raz na jakiś czas wprowadzić widoczne zmiany, a wygląd paznokci ma tu ogromną rolę do spełnienia. Dlatego też na przykład pedicure na Fabrycznej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Zabiegi wykonywane są z największą starannością i dokładnością. Precyzja w działaniu jest czymś obowiązkowym i tylko wtedy można liczyć na maksymalny efekt w postaci świetnie prezentujących się paznokci. 

Usługi dostępne w salonach paznokci

Dużym ułatwieniem dla zainteresowanych jest fakt, iż w dowolnym momencie można sortować poszczególne salony paznokci według cen lub opinii klientów. Dzięki temu zyskujemy dodatkową wiedzę i łatwiej jest wybrać konkretną lokalizację, choćby w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Oczywiście nie musi to być jedyny czynnik decydujący o podjęciu ostatecznej decyzji. Liczy się rzecz jasna szczegółowa oferta jaką dysponują salony paznokci. W każdym razie manicure na Fabrycznej wiąże się z wieloma opcjami i klienci mają do wyboru różne opcje.

Dużą popularność zdobywa manicure hybrydowy i jak najbardziej można poprosić o podobny element. Po zakończonym zabiegu należy pamiętać o pielęgnacji paznokci, tak by ich piękny wygląd mógł utrzymać się jak najdłużej. Pracownicy salonu poinstruują nas jakich kosmetyków warto używać, aby paznokcie zawsze wyglądały świeżo i zdrowo. Młode osoby cenią sobie paznokcie oparte na technice żelowej. Tak naprawdę wszystko zależy od konkretnego przypadku. Salon paznokci w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu nastawiony jest na współpracę z każdym klientem, niezależnie od preferowanych przez niego metod działania.

Łatwość w rezerwacji wizyty w salonie

Bardzo dobrą wiadomością dla przedstawicielek płci pięknej będzie z pewnością informacja, iż dostępne są również usługi polegające na ciekawych zdobieniach paznokci. Udane przeprowadzenie zabiegu zaowocuje niebanalnymi rozwiązaniami i nasze paznokcie będą prezentować się niesamowicie efektownie. Manicure na Fabrycznej to także mnogość opcji związanych z wyborem kolorów. Jak widać klienci powinni być zadowoleni z przedstawionej im oferty. Najważniejsze, iż istnieje szybki sposób na zarezerwowanie wizyty w wybranym salonie paznokci. Najlepiej wejść na stronę internetową Moment.pl i załatwić tam wszelkie formalności. Do dyspozycji klientów jest również aplikacja mobilna.

Rezerwacja odbywa się sprawnie i po krótkim czasie wiemy już jakiego dnia stawić się w salonie. Pedicure na Fabrycznej oraz inne usługi są dostępne w większości salonów i warto z tego skorzystać przy najbliższej okazji. Kontakt z pracownikami jest bardzo dobry, ponieważ osoby zatrudnione w salonach są profesjonalnie przeszkolone i mają doświadczenie w pracy polegającej na stylizacji paznokci. Umówienie się na wizytę będzie bardzo dobrą decyzją. Niewykluczone, że zakończy się to dłuższą współpracą z korzyścią dla wszystkich stron. Zapraszamy do składania rezerwacji w salonach paznokci!