Paznokcie Wrocław

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Paznokcie

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

Bardzo starannie wykonany manicure hybrydowy. To jest też pierwszy salon, gdzie tak delikatnie obchodzono się z moimi dłońmi, co wbrew pozorom nie jest standardem w wielu salonach kosmetycznych. Do tego wszystkiego przemiła atmosfera i mamy przepis na idealny salon :) Gorąco polecam!

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Jak zawsze bomba! Efekt końcowy fantastyczny, a i atmosfera u pań w salonie jak zwykle rozluźniająca :) Dzięki sprawnej współpracy pani Karoliny i pani Oliwii udało się zrealizować wszystkie usługi w czasie o prawie godzinę krótszym niż oryginalnie zakładałam :) Polecam serdecznie!!!

La beaute grzesiak

La beaute grzesiak

Paznokcie

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław

Perfekcyjna obsługa, Pani Iwonka zawsze perfekcyjnie merytorycznie przygotowana by udzielić wsparcia przy jakichkolwiek wàtpliwościach i pytaniach, wizyta zawsze punktualna a higienia podczas zabiegu nie pozostawia wàtpliwości, że gabinet jest czysty i zadbany.

Pedicure Bar

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław

Pani Alona jest przemiłą osobą, uśmiechniętą, dyskretną, taktowną, uczynną. W trakcie mojej wizyty i ściągania hybrydy, zdążyła uporządkować stanowisko pracy, przygotować akcesoria i zaparzyć herbatę. Bardzo lubię do niej przychodzić

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Paznokcie

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Moja opinia jest od zawsze pozytywna . Miła atmosfera , usługa wykonana bez zastrzeżeń. Super relaks . Wszystkie Panie - ładne , miłe , zadbane - są dla siebie niezwykle przyjazne , z przyjemnością obserwuję relacje między nimi - to bardzo ważne w pracy. Polecam Was oceniam oczywiście na piątkę.

Totalook

Totalook

Paznokcie

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!

Aden Salon

Aden Salon

Paznokcie

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław

Pani Marlena szybko i sprawnie naprawiła niedociągnięcia z innego salonu. Dołożyła starań, żebym dostała dokładnie to, czego oczekiwałam. Sam manicure został wykonany bardzo dokładnie; żel położono cienką warstwą, przez co paznokcie wyglądają naturalnie. Ceny bardzo przystępne (zwłaszcza że jakość bez zastrzeżeń).