Paznokcie Wrocław

Easy Waxing - Centrum Rynek

Easy Waxing - Centrum Rynek

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

To moja pierwsza wizyta w tym miejscu, na pewno nie ostatnia. Pedicure wykonany bardzo, bardzo starannie, ogromny wybór lakierów, szalenie sympatyczna i bardzo fachowa pani Ania M. Imponująca sprawność organizacyjna zakładu zatrudniającego wielu pracowników, czyściusieńko i bardzo miło.

Bionika Urody

Bionika Urody

Paznokcie

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław

Profesjonalne podjęcie pani Sandry sprawia , że przejeżdżam 25 km , żeby właśnie u niej zadbać o swoje dłonie i stopy. Ale profesjonalne wykonanie zabiegu to nie wszystko. Liczy się jeszcze miła atmosfera , piękne wnętrze i wysokiej jakości kosmetyki . Polecam panią Sandrę , jest wykształconą , kulturalną specjalistką.

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Paznokcie

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

La beaute grzesiak

La beaute grzesiak

Paznokcie

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław

Perfekcyjna obsługa, Pani Iwonka zawsze perfekcyjnie merytorycznie przygotowana by udzielić wsparcia przy jakichkolwiek wàtpliwościach i pytaniach, wizyta zawsze punktualna a higienia podczas zabiegu nie pozostawia wàtpliwości, że gabinet jest czysty i zadbany.

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Jak zawsze bomba! Efekt końcowy fantastyczny, a i atmosfera u pań w salonie jak zwykle rozluźniająca :) Dzięki sprawnej współpracy pani Karoliny i pani Oliwii udało się zrealizować wszystkie usługi w czasie o prawie godzinę krótszym niż oryginalnie zakładałam :) Polecam serdecznie!!!

Pedicure Bar

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław

Pani Alona jest przemiłą osobą, uśmiechniętą, dyskretną, taktowną, uczynną. W trakcie mojej wizyty i ściągania hybrydy, zdążyła uporządkować stanowisko pracy, przygotować akcesoria i zaparzyć herbatę. Bardzo lubię do niej przychodzić

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Paznokcie

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Moja opinia jest od zawsze pozytywna . Miła atmosfera , usługa wykonana bez zastrzeżeń. Super relaks . Wszystkie Panie - ładne , miłe , zadbane - są dla siebie niezwykle przyjazne , z przyjemnością obserwuję relacje między nimi - to bardzo ważne w pracy. Polecam Was oceniam oczywiście na piątkę.

Salon Urody ESTE

Salon Urody ESTE

Paznokcie

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław

Super! Hybryda świetnie zrobiona trzyma się idealnie, henna także super, nie spiera się. Zawsze punktualnie, jeszcze nigdy nie czekałam, co w innych salonach jest normą. Do tego czysto, kulturalnie, dobre ceny, dla stałych klientów jest zniżka . Polecam wszystkim

Beauty Bar

Beauty Bar

Paznokcie

Życzliwa 16B/U1, 53-030 Wrocław
5.0

Polecam serdecznie 😀 paznokcie wykonane profesjonalnie i bardzo dokładnie w dodatku w przemiłej atmosferze😉 pani Asia zawsze doradzi i za każdym razem wychodzę coraz bardziej zadowolona z efektu👍 ciekawe czym mnie zaskoczy przy kolejnych wizytach😉

Totalook

Totalook

Paznokcie

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
5.0

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!