Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Warszawa Ursynów

ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Paznokcie

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Manicure wykonany przez Panią Aldonę- rewelacja! Pięknie, starannie, dokładnie! Jestem zachwycona! Ponadto Pani jest bardzo sympatyczna i ma dużą wiedzę- ta wizyta była czystą przyjemnością!

Paweł Zięba Hair Design - zarezerwuj wizytę

Paweł Zięba Hair Design

Paznokcie

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Pani Iwona zrobiła mi moją pierwszą w życiu hybrydę i jestem zachwycona, każdy komplementuje moje paznokcie. Wzorki są idealnie odwzorowane ze zdjęciem, które przyniosłam, Pani Iwona to perfekcjonistka, poprawiała tyle razy aż sama była zadowolona z efektu :) Poza tym przemiła osoba. Polecam!

Dermapes - zarezerwuj wizytę

Dermapes

Paznokcie

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Oliwia to osoba bardzo fachowa i przesympatyczna. Budzi zaufanie, a jednocześnie stwarza relaksującą atmosferę w gabinecie. Widać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Sam zabieg był bezbolesny, przeprowadzony bardzo sprawnie. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Cieszę się, że zdecydowałam się oddać stopy w ręce fachowca.

Hair-Style Po Sąsiedzku - zarezerwuj wizytę

Hair-Style Po Sąsiedzku

Paznokcie

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 98 lok. U-19, 02-777 Warszawa
Bezpieczny salon

Wyszłam z pięknym i bardzo eleganckim manicure. Pani Karolina jest niezwykle staranna i dokladna, a zdobienia spod Jej palców są dopracowane i oryginalne. Wszystko odbywa się w niezwykle miłej atmosferze z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Z ogromną przyjemnością przychodzę na zabieg. Pani Karolino dziękuję 😊. Pozdrawiam cały Zespół.

Salon Urody Na Uboczu - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Na Uboczu

Paznokcie

Na Uboczu 14, 02-791 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pelen profesjonalizm. Usługa wykonana dokladnie,z zachowaniem komfortu i bezpieczeństwa i w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i goraco polecam. Po raz kolejny:) Dziekuje bardzo:)

Franck Provost - zarezerwuj wizytę

Franck Provost

Paznokcie

Puławska 25a / Nowy Świat 58a / Odyńca 69, 00*000 Warszawa
Bezpieczny salon

Usługa została wykonana bardzo sprawnie i zadowalająco. Bardzo miła i sympatyczna pani Agnieszka znalazła czas na dodatkową usługę, o którą poprosiłam w ostatniej chwili. Oceniam usługę na wysokim poziomie.