Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Świdnica

Płatności online
Bezpieczny salon
ALLATMESE professional  - zarezerwuj wizytę

ALLATMESE professional

Paznokcie

Stefana Żeromskiego 14 (budynek Alma Vita) , 58-100 Świdnica
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salon odwiedziłam po raz pierwszy. Manicure został wykonany sterylizowanymi narzędziami. Moje krótkie paznokcie zostały dokładnie pomalowane świetnie zestawionymi ze sobą lakierami, dobranymi przez panią kosmetyczkę. Dodatkowym plusem jest możliwość umówienia wizyty przez aplikację Moment. Polecam i do następnego razu! :)

Salon kosmetyczny Pretty Woman - zarezerwuj wizytę

Salon kosmetyczny Pretty Woman

Paznokcie

Bartosza Głowackiego 16, 58-100 Świdnica
5.0
Bezpieczny salon

Wykonuję manicure, pedicure oraz zabiegi na twarz, szyje i dekolt. Wszystkie narzędzia są jednorazowe lub sterylizowane bezpośrednio w salonie- w najnowszym i najszybszym autkolawie na rynku Enbio SteamJet. Wiecej zdjęć i informacji na profilu na fb https://www.facebook.com/prett

Kropla Piękna Studio Paznokci Klaudia Karcz - zarezerwuj wizytę

Kropla Piękna Studio Paznokci Klaudia Karcz

Paznokcie

Spółdzielcza 14/17, 58-100 Świdnica
4.97
Bezpieczny salon

Salon Kropla Piękna tworzą osoby z pasją. Wierzymy, że kolorowa otoczka paznokcia to tylko połowa sukcesu, liczy się przede wszystkim to aby były zdrowe i zadbane. U nas możesz się zrelaksować w przyjemnym towarzystwie, mając pewność, że wszystkie usługi są wykonywane przez profesjonalistó

Salony z tej samej miejscowości

Red Barbers - zarezerwuj wizytę

Red Barbers

Barber

Stefana Żeromskiego 14/6, 58-100 Świdnica
Bezpieczny salon

Zamiast kolejny raz pisać, że jest super, miłą atmosfera i pełna satysfakcja to napiszę żart. O jakim piwie myśli kot? Okocim. P.S. dziś pierwszy raz strzygł mnie Roger. Jestem w pełni usatysfakcjonowany, fryzura jest kozacka. Ma chłopak talent. Polecam :)

Ocean Czasu - zarezerwuj wizytę

Ocean Czasu

Inne

Kazimierza Wielkiego 12, 58 100 Świdnica
4.98
Bezpieczny salon

Piękne, klimatyczne miejsce z gwarancją pełnego relaksu 😍. Wskazane dla każdego ,kto boryka się z problemem napięć mięśniowych albo zwyczajnie chce podryfować sobie w stanie nieważkości i przy okazji odpocząć od własnych myśli. Dla nas to wypoczynek doskonały dla ciała i umysłu. Polecamy 😊.

Płatności online
STREFA URODY - zarezerwuj wizytę

STREFA URODY

Masaż

Armii Krajowej 5, 58-100 Świdnica
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Podczas głębokiego, ale jednocześnie bardzo przyjemnego masażu rozluźniane są wszystkie warstwy tkanek – od skóry aż po okostną, dzięki czemu następuje ich kompleksowa regeneracja oraz poprawienie krążenia.Całkowity odlot.Polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
FizjoSPA masaż i rehabilitacja - zarezerwuj wizytę

FizjoSPA masaż i rehabilitacja

Masaż

Trybunalska 19/1, 58-100 Świdnica
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Polecam wszystkim. Jestem mamą, noszę dziecko cały czas. Plecy bolały. Po masażu czuję się świetnie. Dziękuję pani Ewo. Zapisałam męża też na wizytę, on cały czas pracuje na nogach i czas od czasu skarżył się na ból pleców. Po masażu ból ustąpił. Bardzo miła atmosfera i obsługa!

Salony bez rezerwacji online

Allatmese professional - zarezerwuj wizytę

Allatmese professional

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 2, Świdnica
5.0
niezweryfikowany

Allatmese professional znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 2 w Świdnicy. Kameralny Allatmese professional to przestrzeń, w której jest miejsce dla każdej z Was. Naszym zadaniem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery oraz przeprowadzenie bezpiecznych i profesjonalnych zabiegów. Chętnie do