Paznokcie Rumia

Gabinet Estetyki & Spa Beauty Age

Gabinet Estetyki & Spa Beauty Age

Paznokcie

Osadnicza 3, 84-240 Reda
5.0

Wizyta super! Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze kolejną usługę. Pani Agnieszka bardzo sympatyczna i profesjonalna, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce ;)

Gabinet kosmetyczny BeautyWay

Gabinet kosmetyczny BeautyWay

Paznokcie

Towarowa 25/U2, 84-230 Rumia
5.0

Szukasz sprawdzonego gabinetu kosmetycznego w Rumi? Odkryj najprostszą drogę do piękna i odwiedź Beauty Way. W ofercie naszego salonu można znaleźć różne zabiegi kosmetyczne. Naszą specjalnością jest manicure (w tym efektowna stylizacja paznokci hybrydowych), pedicure oraz oprawa oka. Świad

Salony z tej samej miejscowości

Zdrowy Masaż

Zdrowy Masaż

Masaż

H. Sienkiewicza 75, 84-230 Rumia

Masaż wykonany profesjonalnie, podczas jego trwania czułam się bezpiecznie i dobrze. Wiem , że masaż leczniczy boli, ale po zejściu z łóżka czułam się fantastycznie. Wizytę oceniam pa pięć i masaż u Pani Pauliny jest godny polecenia. Życzę dalszych sukcesów. Beata

Euforia

Euforia

Fryzjer

Obwodowa 24, 84-240 Reda

Jestem (po raz kolejny) bardzo zadowolona z usługi, ktora przebiegła w sympatycznej atmosferze. Pani Marta wykonała podczas mycia głowy bardzo przyjemny masaż, udzieliła cennych rad co do pielęgnacji włosów i oczywiście rewelacyjnie zaplotła warkocze dobierane. Fryzura była bardzo trwała i estetyczna. Gorąco polecam!

Studio Wiola

Studio Wiola

Fryzjer

Dębogórska 38, 84-230 Rumia

Kolor włosów jest dokładnie taki jak chciałam, włosy po farbowaniu są błyszczące i zdrowe. Pani Dominika idealnie podcina moje proste i sztywne włosy. Jestem zachwycona-jak zawsze zresztą. No i nie bez znaczenia jest też miła atmosfera w salonie, co sprawia, że wizyta staje się również relaksem.

Salony bez rezerwacji online