Paznokcie Poznań

NALU Studio

NALU Studio

Paznokcie

Żydowska 9/1, 61-761 Poznań

Usługa na najwyższym poziomie, Pani Kinga to mistrzyni w swoim fachu, a do tego bardzo sympatyczna i otwarta, paznokcie piękne, bardzo dokładnie wykonane, duża paleta kolorów - aż trudno się zdecydować :) Cudowne i urokliwe miejsce, można się dodatkowo odprężyć i na chwilę zapomnieć o codzienności! Szczerze polecam!

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Paznokcie

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, Pani kosmetyczka bardzo pomocna i sprawna;) mimo mojego spóźnienia zrobila manicure dokładnie ;) dziękuję też za pomoc w zmianie terminu, szybko i łatwo odbyło się ponowne umowienie. Dziękuję za zrozumienie i Państwa serdeczność

MILLESTETIC

MILLESTETIC

Paznokcie

Morzyczańska 3, 61-252 Poznań

Wspaniały duet doświadczonych kosmetologów. Obsługa na najwyższym poziomie, cudowna atmosfera oraz perfekcyjnie wykonane zabiegi. Pani Monika to profesjonalistka w pełnym znaczeniu tego słowa. Dziękuję p. Dorocie i p. Monice za sprawną, szybką i nienaganna obsługę. pozdrawiam Ania

ManicurePlus

ManicurePlus

Paznokcie

Pleszewska 1, 61-136 Poznań

Idealnie przygotowane paznokcie. Pani Anastazja pomogła nadać odpowiedni kształt i dobrać kolor. Bardzo miło zaskoczyło mnie, że Pani Anastazja pamiętała mnie z ostatniej wizyty i znała treść mojego komentarza, starając się poprawić kwestię na które zwróciłam uwagę poprzednim razem. Super podejście!

Wax&Beauty Małgorzata Janke

Wax&Beauty Małgorzata Janke

Paznokcie

Wybickiego 12, 61-529 Poznań
5.0

Cudowne miejsce😊 Pani Małgosia bardzo pozytywna osoba zadbała o każdy szczegół abym czuła się komfortowo😊 zabieg wykonany perfekcyjnie😃 Dodam ze w tym salonie bylam pierwszy raz ale juz wiem ze napewno nie ostatni. Polecam z całego serca.