Przejdź do głównej zawartości

Pedicure Wrocław Śródmieście

Płatności online
Bezpieczny salon
Pedicure Bar - zarezerwuj wizytę

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle, bardzo profesnonalne i miłe podejście, pani Alona zrobiła wspaniały pedicure, jestem bardzo zadowolona! Jestem też w trakcie serii zabiegów na twarz, którw doskonale dpbrała pani Marcelina (rok temu miałam skórę twarzy w raczej słabej kondycji, przesuszona i rozszerzone pory). Widzę ogromną różnicę! Bardzo polecam!

Bezpieczny salon
Beauty Salon "PRETTY PEOPLE" - zarezerwuj wizytę

Beauty Salon "PRETTY PEOPLE"

Paznokcie

Barycka 5, 50-325 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Julia jest prawdziwą perfekcjonistką w tym co robi! Paznokcie wyglądają pięknie, zdrowo, idealnie dopracowane! Natalia wkłada całe serce w zadbanie o zdrowy wygląd włosów. Odżywianie przynosi doskonałe efekty! Włosy są lśniące, miękkie i mocne. Dziękuję!:-)

Manifaktura - zarezerwuj wizytę

Manifaktura

Paznokcie

Marcelego Bacciarellego 4A, 51-649 Wrocław
4.98

Pani Małgosia to profesjonalna,dokładna i uzdolniona stylistka paznokci.Zabiegi są wykonywane za każdym razem na najwyższym poziomie,lakier-starannie nałożony, trzyma się długo i pięknie wygląda a do tego salon jest czysty a narzędzia jałowe.Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Madeleine Studio - zarezerwuj wizytę

Madeleine Studio

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/53, 50-201 Wrocław
0.0
Brak opinii

Madeleine Studio to salon w samym sercu Wrocławia, w którym królują pięknie i nietuzinkowe stylizacje paznokci i rzęs. Pod okiem Magdaleny Żuk Instruktorki Indigo Nails stylistki starają się osiągnąć jak najlepszy poziom oferowanych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7) - zarezerwuj wizytę

Warsztat Fryzur Męskich (Zakładowa 7)

Barber

Zakładowa 7cc, 50-231 Wrocław
Bezpieczny salon

Moja pierwsza wizyta przebiegła jak należy. Umówiłem się do nowego pracownika bo dużo wolnych terminów. Zastanawiało mnie to i zmusiło do refleksji. Dlatego byłem sceptycznie nastawiony. Po pierwszej wizycie stwierdzam, że będę stałym bywalcem , również u tego samego Pana. Cięcie na rekruta nie da się zrobić lepiej! Pozdrawiam.

Bezpieczny salon
Grip Barber Shop - zarezerwuj wizytę

Grip Barber Shop

Barber

wybrzeże Ludwika Pasteura 17A, 50-367 Wrocław
Bezpieczny salon

jestem super zadowolony, choć Szymon zostawił mi trochę za długą brodę. Następnym razem poproszę o skrócenie. Przychodzę do mojego Barbera ze swoją płytą analogową. Nie ma jak strzyżenie przy Coltranie. Już wkrótce zapisuje się na następną sesję.