Pedicure Wrocław

680 wyników

KASUN Twoje Centrum Piękna

Paznokcie

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4404 opinie

Pani Weronika sprawia, że po wyjściu z Kasuna czuję, że pedicure hybrydowy był najlepszym wyborem w moim życiu (tuż przed decyzją o poślubieniu mojego męża - sorry, stary, może jakbyś zarabiał więcej...). Odnóż elegancki jak żona Macrona w Święto Narodowe Francji, tylko ze 100 lat młodszy.

Easy Waxing

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4619 opinii

Pani Martyna okazała się niemiernie sympatyczną i zaangażowaną osobą, która dba o klienta i wychodzi z własną inicjatywą - sama zaproponowała zmodyfikowanie mojego zabiegu, gdy zobaczyła, czego wymagają moje dłonie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i końcowy efekt był bardzo zadowalający.

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
427 opinii

Pani Oliwia jest przemiłą osobą i specjalistką w swojej dziedzinie. Wykonywała swoją pracę z zaangażowaniem, delikatnością i pieknym usmiechem. W trakcie zabiegu atmosfera była bardzo przyjazna - od pierwszych minut wiedziałam, że na pewno wrócę!

Instytut Urody Beauty92

Paznokcie

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
287 opinii

Jak zawsze- rewelacja! Pani Ilona to profesjonalistka, zarówno w wykonywaniu zabiegów jak i podejściu do klienta. Potrafi wyczuć, kiedy klient ma ochotę rozmawiać, a kiedy siedzieć w ciszy, dba o każdy szczegół zabiegu i jest przemiła!

Hair Studio Balcerak

Paznokcie

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
102 opinie

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.