Pedicure Wrocław

686 wyników

Easy Waxing

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5271 opinii

To moja pierwsza wizyta w tym miejscu, na pewno nie ostatnia. Pedicure wykonany bardzo, bardzo starannie, ogromny wybór lakierów, szalenie sympatyczna i bardzo fachowa pani Ania M. Imponująca sprawność organizacyjna zakładu zatrudniającego wielu pracowników, czyściusieńko i bardzo miło.

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
493 opinie

Pani Oliwia jest przemiłą osobą i specjalistką w swojej dziedzinie. Wykonywała swoją pracę z zaangażowaniem, delikatnością i pieknym usmiechem. W trakcie zabiegu atmosfera była bardzo przyjazna - od pierwszych minut wiedziałam, że na pewno wrócę!

KASUN Twoje Centrum Piękna

Paznokcie

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4671 opinii

Pani Weronika sprawia, że po wyjściu z Kasuna czuję, że pedicure hybrydowy był najlepszym wyborem w moim życiu (tuż przed decyzją o poślubieniu mojego męża - sorry, stary, może jakbyś zarabiał więcej...). Odnóż elegancki jak żona Macrona w Święto Narodowe Francji, tylko ze 100 lat młodszy.

Sylia Beauty Salon

Paznokcie

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
445 opinii

Brak mi słów by wyrazić mój zachwyt. Dziękuję Panie Grzegorzu za tak piękne ręce, a stopy...z takich rowerowych brzydactw zrobić takie stópki - mistrzostwo świata !! Brwi Pani Sylwio jak zawsze - cudowne !! Muszę jeszcze dodać, że zawsze jest przesympatycznie, delikatnie i z pełną kulturą. Wielkie dzięki.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Paznokcie

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1537 opinii

Opieka, atmosfera i profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Czulam sie bardzo komfortowo, jednoczesnie atmosfera byla bardzo przyjazna. Szczegolnie rytual byl bardzo przyjemny, muzyka, oswietlenie pozwalaly sie zrelaksowac i odplynac. Bede bardzo polecac Panstwa gabinet🙂

Hair Studio Balcerak

Paznokcie

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
5.0
145 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Studio Browko

Paznokcie

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.9
278 opinii

Bardzo dobra jakość wykonywanych zabiegów - manicuire i pedicuire wykonane w dużą starannością. Świetnie dobrane zabiegi na twarz nastawione na oczekiwany przeze mnie efekt! Świetne dostosowanie Pani Ani i Pani Kasi do moich wymagań i ograniczeń jeśli chodzi o możliwość terminu! Na pewno wrócę i serdecznie polecam!

Salon Urody ESTE

Paznokcie

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław
4.9
288 opinii

Super! Hybryda świetnie zrobiona trzyma się idealnie, henna także super, nie spiera się. Zawsze punktualnie, jeszcze nigdy nie czekałam, co w innych salonach jest normą. Do tego czysto, kulturalnie, dobre ceny, dla stałych klientów jest zniżka . Polecam wszystkim