Pedicure Wrocław

668 wyników

Bionika Urody

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
216 opinii

Profesjonalne podjęcie pani Sandry sprawia , że przejeżdżam 25 km , żeby właśnie u niej zadbać o swoje dłonie i stopy. Ale profesjonalne wykonanie zabiegu to nie wszystko. Liczy się jeszcze miła atmosfera , piękne wnętrze i wysokiej jakości kosmetyki . Polecam panią Sandrę , jest wykształconą , kulturalną specjalistką.

Easy Waxing

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4269 opinii

Z ogromnym zaufaniem oddaję się w ręce Pani Ani Małys. Jest ideałem w swoim zawodzie. W samych dobrych słowach mogę wyrazić się również o pozostałych pracownikach. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :-)

Anne Claire - fabryka piękna

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
380 opinii

Pani Oliwia jest przemiłą osobą i specjalistką w swojej dziedzinie. Wykonywała swoją pracę z zaangażowaniem, delikatnością i pieknym usmiechem. W trakcie zabiegu atmosfera była bardzo przyjazna - od pierwszych minut wiedziałam, że na pewno wrócę!

Hair Studio Balcerak

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
5.0
72 opinie

5+ ☺ Pani Monika zajmuje się moimi włosami od ponad dwóch lat i zawsze wychodzę od niej zadowolona. Na pierwszej wizycie zmieniła moje włosy z długich w kolorze bordo, puszących się na lśniące blond (sombre). Salon niezwykle profesjonalny, w loflowym klimacie z miłą atmosferą i przemiłą obsługą. Polecam