Pedicure Warszawa Wola

990 wyników

Easy Waxing

Paznokcie

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
6179 opinii

Wszystko super jeśli chodzi o sam pedicure. Pani Magda jest przemiła:) Jedna uwaga co do lokalu: roznosi się u Państwa nieprzyjemny zapach, który potem po wyjściu od Państwa czuć jeszcze jakiś czas na ubraniach.. Może dałoby się coś z tym zrobić? (odświeżacze powietrza na przykład).

Salon kosmetyczny Och Beauty

Paznokcie

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
262 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

LE DESIR

Paznokcie

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
286 opinii

W salonie bardzo dbają o włosy i duży nacisk kładą na pielęgnacje; pani Kinga wysłuchała co bym chciała zrobić i zweryfikowała to z moim stanem włosów; mam piękny lekko rozjaśniony kolor i świetnie strzyżenie. Już się umówiłam na następna wizytę :-)

Nails&Face Studio Urody

Paznokcie

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
496 opinii

z efektów pracy i dobrych rad Pani Kasi jak zawsze jestem bardzo zadowolona :) IBX miałam po raz pierwszy, widoczna poprawa stanu płytki paznokcia od razu po aplikacji, mam nadzieję że po kolejnych wizytach będzie jeszcze lepiej polecam!

KOBIETY I KOLORY

Paznokcie

Grzybowska 3, 00-132 Warszawa
4.9
488 opinii

Pani Kasia Zielińska robi świetny pedicure! Jest bardzo dokładna. Paznokcie są precyzyjnie zaokrąglone, nabrały ładnego kształtu i wyglądają zdrowo :) Odpoczywają od hybrydy, w wersji sautee równie dobrze się mają! Serdecznie polecam :)

Caramello Studio

Paznokcie

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa
5.0
34 opinie

Nataliia is an amazing professional, she is my nail master for already more than 3 years and I definitely recommend you to visit this salon if you’re looking for great atmosphere, friendly conversations and professional, safe and fast service :)