Pedicure Warszawa Mokotów

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Paznokcie

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
247 opinii

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Ce-Ce Beauty Clinic

Paznokcie

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16069 opinii

Dzieki pani Sabrince mam lekkie, zadbane stopy, a dłonie bez wstydu mogę pokazywać- manicure wykonany perfekcyjnie, piękny jesienny kolor oraz idealne paznokcie! Do tego mnóstwo cennych porad jak dbać o moje wymagające stopy!Dwie cudowne godziny w gabinecie u pani Sabriny!

Esti Life

Paznokcie

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
249 opinii

serdecznie polecam zabiegi w Esti Life. Jestem zachwycona przemiłą atmosferą i profesjonalną obsługą. Długo wstydziłam się swoich paznokci u stóp, a po skutecznych zabiegach wykonanych przez p. Natalkę mam piękne i zdrowe paznokietki. Serdecznie pozdrawiam cały zespól , no a w szczególności moją kochaną Natalkę.

Centrum Urody RÓŻA

Paznokcie

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
263 opinie

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Paznokcie

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275
5.0
200 opinii

Zabiegi były wykonane w pełni profesjonalnie, z zastosowaniem bezpiecznych kosmetyków. Atmosfera podczas zabiegu bardzo miła. Świetny sposób na pielęgnację i relaks w ciąży. Serdecznie polecam.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Paznokcie

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
151 opinii

Moje łuszczycowe paznokcie po zabiegu podologicznym u Pani Justyny wyglądają tak, że nikt się nie domyśla, że są chore. Bardzo polecam, pełen profesjonalizm.

Salon Urody eMO

Paznokcie

Skolimowska 4, 00-795 Warszawa
5.0
292 opinie

Usługa wykonana doskonale, w tym także pomoc w doborze zestawu kolorów. I efekt niewiarygodny! :) Poza tym, czas spędzony w salonie jest czasem bardzo przyjemnym - przy herbacie i przezabawnych opowieściach. Pani Olga zaraża energią i uśmiechem. :) Polecam wszystkim! :)

Victoria Studio

Paznokcie

Konstancińska, 2, u-22, 02-942 Warszawa
4.9
45 opinii

I’m attending the salon for 1,5 years already, and I’m very impressed by quality - always at highest level, hybrid (gel) manicure remains tidy for 3 weeks! - I could not find such a high quality anywhere else. Big choice of colours, girls know my beloved colors, and always keep in mind all my specific requests.

Elle Manicure Hair&Beauty MOKOTÓW

Paznokcie

Kierbedzia 8 (wejście od ul. Bobrowieckiej), 00-728 Warszawa
5.0
86 opinii

W ELLE czas jest tylko dla mnie! Czuje się zaopiekowana i dopieszczona. Bardzo miłe i profesjonalne Panie znają moje paznokcie i wiedzą co będzie najbardziej odpowiednie w danym momencie. Kobieco, serdecznie I profesjonalnie. Do miłego zobaczenia za 2 tygodnie 😊